Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Urokliwa Górska Kraina Filzmoos 7 dni

Urokliwa Górska Kraina Filzmoos

Cena:2535 zł

Filzmoos uważane jest za jedną z najpiękniejszych górskich wsi Alp Austriackich. Zakotwiczeni w jedyną w swoim rodzaju panoramę Salzburskiego Świata Gór, bez obawy, że ktoś nam przeszkodzi, możemy oddać się marzeniom. Jest prawie zagwarantowane, że w tym popularnym i znanym ośrodku urlopowym zauroczy Państwa imponująca panorama gór Dachsteimassiv z jego najwyższym szczytem Bischofsmuetze. Nawet jeśli czasem zabraknie słońca, możecie być Państwo pewni, że nie dopadnie Was nuda, gdyż urozmaicenie zapewnią Wam liczne, interesujące wycieczki.

Program

Dzień 1

Przejazd przez Polskę i Niemcy do Filzmoos.

Dzień 2

Wszyscy goście spotkają się po śniadaniu przy recepcji, skąd wyruszą na wędrówkę po Filzmoos. Popołudnie pozostanie do Państwa dyspozycji.

Dzień 3

W dniu dzisiejszym przewidziany jest dłuższy przejazd przez Dachstein - Lammertal - Pass Gschuett - Gosau - tu przewidziany jest krótki pobyt. Miasto Hallstadt zwiedzicie Państwo i odpoczniecie tu podczas przerwy na obiad. Następnie trasą Obertraun - Bad Aussee - Bad Mitterndorf - Trautenfels- Schladming - Ramsau powrócimy do Filzmoos.

Dzień 4

Całodniowa wycieczka z Filzmoos przez Bischofshofen do Hallstein. Z tego miejsca udacie się Państwo przez Wiestal nad jezioro Fuschlsee (Hotel Zamkowy i Zamek Myśliwski Fuschl oraz kompleks biurowy Red Bulla). Dalej droga wiedzie przez Thalgau do Mondsee (Jezioro Księżycowe) i St. Gilgen nad Wolfgangsee. Tu nastąpi przerwa obiadowa. Oczywiście nie zabraknie spaceru do słynnego „Weissen Roessl". Podroż powrotna będzie przebiegała przez Posteln - Panorama Strasse, przez Abtenau i Salzburską Dolomitenstrasse do Filzmoos.

Dzień 5

Wyjazd na słynną trasę „Hochkoenig". Znajdują się na niej tak słynne kurorty, jak Eben, Bischofshofen, Muehlbach am Hochkoenig, Maria Alm, Saalfelden, Zell am See, Bruch, Schwarzbach, St Johann. Przed powrotem do Filzmoos czeka Państw przerwa obiadowa.

Dzień 6

Jazda na Rossbrand - najpiękniejszą górę wycieczkową w okolicy. Popołudnie będziecie mogli Państwo sami zagospodarować. Niestety znowu nadszedł czas na pakowanie walizek. Wieczorem odbędzie się pożegnalna kolacja.

Dzień 7

Pożegnanie i po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Trójmiasta.

 

Cena obejmuje

  • przejazd komfortowym autokarem
  • poczęstunek śniadaniowy w dniu wyjazdu
  • opiekę pilota / przewodnika
  • 6 noclegów w pok. 2 i 3 os. ze śniadaniem - kuchnia regionalna
  • 6 obiadokolacji
  • ubezpieczenie NNW, KL, BP

 

Cena nie obejmuje

  • opłaty kuracyjnej
  • opłat do zwiedzanych obiektów
  • napoi do posiłków
  • wydatków własnych
Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:1639
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb