Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Travel info

Nasza flota - technologia Made in Germany

Nasza firma postawiła na jakość, wygodę i bezpieczeństwo podróży. Do naszych wyjazdów używamy autokarów klasy luksusowej SETRA. Model jest produkowany w Niemczech w wersjach trzy, cztero i pięciogwiazdkowych. Autokary marki Setra są uważne za jedne z najlepszych autokarów na świecie. Zapewniają maximum bezpieczeństwa i komfortu podczas podróży. Nasze autokary wyposażone są w trzy systemy hamowania: ABS, Retarder i ogranicznik prędkości. W okresach zimowych dla zapewnienia maximum bezpieczeństwa , nasze autokary wyposażone są kompletnie w typowo zimowe opony. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte na drogach krajowych i zagranicznych podczas wielu zrealizowanych przez nas wycieczek wieloetapowych dla touroperatorów krajowych i zagranicznych. Referencje na prośbę.


Pleasant Air na pokładzie

Nasze dalekobieżne autokary są klimatyzowane, dzięki czemu zapewniają komfortową podróż w okresie letnim. Szczególnie autokary turystyczne Setra charakteryzują się tym iż temperatura wewnątrz pojazdu jest wyrównana i nie ma w nich poczucia przeciągów. Każda osoba ma zróżnicowane odczucie temperatury. Jeśli są osoby szczególnie wrażliwe na zimno lub przeciągi, zalecamy wziąć ze sobą lekką kurtkę lub szal.


Czas podróży i przerw

Wszystkie wycieczki są planowane tak, że istnieje wystarczająco dużo czasu na przerwy i na zapewnienie kierowcy ustawowego czasu pracy. Dłuższe wycieczki obsługiwane są przez dwóch kierowców. W przypadku nieprzewidzianych zdarzeń,zastrzegamy sobie prawo do zmiany trasy lub programu wycieczki - imprezy.


Relaks i wygoda w podróży

Nasze luksusowe autokary nawet przy podróżach długodystansowych zapewniają komfort i relaks , a umożliwiają to:

 • elektroniczne sterowanie klimatyzacją
 • WC z umywalką
 • siedzenia rozkładane - sypialne
 • 83 – 100 cm odstęp między siedzeniami
 • lampki do czytania przy każdym siedzeniu
 • regulowany podnóżek
 • składane stoliki
 • podwójne szyby do izolacji akustycznej i ochrony cieplnej
 • kuchnia z lodówką
 • wideo, DVD

 

W naszych autokarach obowiązuje absolutny zakaz palenia tytoniu.


Limit bagażowy

Każdy autokar posiada ścisłe ograniczenia określone przez ustawodawcę, dotyczące ilości przewożonych pasażerów jak i wagi bagażu. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy aby bagaż osobisty nie przekraczał 20 kg na osobę.


Ubezpieczenie

Każdy uczestnik organizowanej przez nas wycieczki posiada ubezpieczenie NNW do 15 tyś. zł w kraju oraz KL za granicą do 15 tyś. Euro i bagażu do 1 000 zł. Ubezpieczenie nie obejmuje chorób przewlekłych. Zachęcamy, aby wykupić dodatkowe ubezpieczenie prywatne na podróże zagraniczne , a w szczególności na wyjazdy zimowe.


Paszport i wiza

Uczestników wyjazdów podczas podróży zagranicznych w krajach UE obowiązuje posiadanie ważnego dowodu tożsamości lub paszportu. Podczas podróży do Rosji i Ukrainy, albo innych krajów poza UE , termin ważności paszportu musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.


Minimalna liczba uczestników

Dla wszystkich organizowanych podróży minimalna liczba uczestników to co najmniej 25 osób. W przeciwnym razie zastrzegamy sobie prawo do anulowania wycieczek i powiadomienia uczestników nie później niż do 7 dni przed wyjazdem.


Rezerwacja

Rezerwacji można dokonać pocztą e-mail lub telefonicznie, bądź dokonać rezerwacji we współpracujących biurach podróży. Adresy i kontakt dostępny w zakładce.


Ulubione miejsce w autokarze

Istnieje możliwość rezerwacji ulubionego miejsca w autokarze. Im wcześniej zdecydujesz się na podróż, tym większy jest Twój wybór. Plan miejsc można znaleźć w zakładce Flota.


Warunki płatności

Przy zgłaszaniu rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości min 30% wartości imprezy. Pozostałą część należy uiścić nie później niż 21 dni przed terminem wyjazdu. Niedotrzymanie powyższego terminu oznacza rezygnację Klienta z wycieczki.


Z grupą taniej

Podróżowanie w grupie jest nie tylko bardzo przyjemne, ale także tańsze. W przypadku rezerwacji przez osoby indywidualne wyjazdów dla grup min 10 osobowych, każdy podróżny otrzymuje 5% zniżki, która będzie wypłacana po rozpoczęciu podróży. Nie stosuje się do wyjazdów jednodniowych, wyjazdów na imprezy oraz pielgrzymek.


Dzieci mile widziane

Dzieci do 10 lat otrzymują 50% zniżki . Warunkiem jest nocleg w pokoju rodziców (dostawka)


Nasz prezent urodzinowy dla Ciebie

Jeżeli podczas wycieczki wypada Państwu dzień urodzin lub rocznicy ślubu, przy rezerwacji proszę zwrócić naszą uwagę, abyśmy nie przeoczyli okazji i osobiście mogli pogratulować i wręczyć mały upominek - niespodziankę.


Dodatkowe miejsca odjazdu

Istnieje możliwość odbioru uczestników poza wyznaczonymi miejscami zbiórki ( w miarę możliwości ), po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu.


Poczęstunek śniadaniowy

W dniu wyjazdu serwowany jest poczęstunek śniadaniowy dla wszystkich uczestników wycieczki.


Audio system oprowadzania grup

Audioguide jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup stosowany podczas niektórych naszych wycieczek. Każdy z Państwa otrzymuje niewielki, indywidualny odbiornik. Przewodnik korzystając z nadajnika i mikrofonu, dociera z przekazem infirmacji do każdego z uczestników wycieczki. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia odnośnika uczestnik zostaje obciażony jego kosztami w wysokości 50 zł.


Taxi

Przy niektórych wycieczkach oznaczonych symbolem ,,TAXI" możecie Państwo bezkosztowo skorzystać z tej usługi. Zostaną Państwo odebrani spod domu taksówką albo mikrobusem i zawiezieni do miejsca odjazdu autokaru. Usługa obejmuje teren Trójmiasta.


Bezpieczeństwo podczas wycieczek autokarowych

W transporcie osobowym bezpieczeństwo jest najważniejszym elementem, dlatego traktujemy tę sprawę bardzo poważnie, ponieważ zawsze lepiej jest zwrócić uwagę na możliwe zagrożenie, niż czekać aż coś się stanie. Istnieje wiele rozsądnych i skutecznych środków w celu zapewnienia bezpieczeństwa wyruszającego w trasę autokaru.. Niektóre z nich przejmuje ustawodawca , podczas gdy inne przyjmują na siebie pasażerowie. Ale większość z nich jest wymagana od przedsiębiorców i ich pracowników. Jesteśmy tego świadomi, dlatego robimy więcej aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa dla naszych klientów. Autokar pozostaje zawsze najbezpieczniejszym środkiem transportu w przewozach osobowych. Osobą odpowiedzialną za bezpośrednie bezpieczeństwo w autokarze jest kierowca. Dlatego też nasi kierowcy odbywają regularne szkolenia w zakresie przepisów dotyczących bezpiecznego i odpowiedzialnego przewozu osób. Zgodność ustawowego czasu pracy - prowadzenia pojazdu i odpoczynku jest dla nas priorytetem.


Wyposażenie autokarów

Autokary są wyposażone w odpowiednie środki bezpieczeństwa o których istnieniu oraz umiejscowieniu powinien wiedzieć każdy pasażer. Są to następujące urządzenia:

 • młotki awaryjne
 • zawory awaryjne do drzwi
 • wyjścia awaryjne
 • gaśnice
 • zestawy pierwszej pomocy

Są one regularnie sprawdzane pod kątem prawidłowego funkcjonowania i integralności. Kierowca powinien poinformować, gdzie te urządzenia są i jak z nich korzystać.


Właściwe zachowanie w autokarze

Na pokładzie autokarów obowiązuje zakaz palenia papierosów i spożywania alkoholu. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo pasażerów oraz komfort podróżowania uprasza się podróżnych o spożywanie posiłków oraz ciepłych napoi w trakcie postojów autokaru. Jeśli fotele są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, należy pasy te mieć zapięte w trakcie przejazdu autokaru.
Możliwość korzystania z toalet w autokarach, ze względu na ich małą pojemność oraz komfort podróżowania jest ograniczona do sytuacji nadzwyczajnych. Prosimy o korzystanie z toalet publicznych podczas przerw w podroży i zabranie ze sobą drobnych monet (bilonu) na związane z tym płatności.
Obsługa może odmówić zabrania na pokład samolotu lub autobusu osób nietrzeźwych.
Pasażerowie zobowiązani są do przestrzegania wskazań kierowców i personelu pokładowego w zakresie dotyczącym bezpieczeństwa i organizacji przewozu lub przejazdu.

 

Travel Info

Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:13432
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb