Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Najbliższe wyjazdy

ROSTOCK – LUBEKA – BREMA – HAMBURG – WISMAR - SZCZECIN  13-18.09.2021

 

Augustów-Krasnogruda-Stańczyki-Suchowola-Biebrzański Park Narodowy-Sejny-Wigry-Suwałki-Ełk

MIELEC - KROSNO - SANOK - HOCZEW - KOMAŃCZA – ZAGÓRZ - SOLINA - USTRZYKI DOLNE - LESKO – MYCZKOWCE - WETLINA

NA KOŃCU WŁOSKIEGO OBCASA  termin: 06 - 13.10.2021

Wrocław i Praga w świątecznej szacie oraz Zamek Książ

Olsztyn – Mragowo – Mikołajki – Reszel – Św. Lipka - Kętrzyn

Home

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć z odbytych wycieczek link do GALERII

 

 

PLAN WYCIECZEK 2022

 

TERMIN WYCIECZKA TRASA ILOŚĆ DNI CENA
20.04 -30.04 1. Szwajcaria - wokół Jeziora Genewskiego Chamonix-Mount Blanc-Annecy-Lozanna-Montreux-Morzine-Evian-Yvoire-Genewa-Szaffuza 10  
25.04 - 30.04 2. Małopolski Przełom Wisły Kozłówka-Nałęczów-Kazimierz D.-Puławy-Zwierzyniec-Zamość–Lublin–Janowiec 5  
07.05 -15.05 3. Stolice Krajów Nadbałtyckich Wilno-Kłajpeda-Mierzeja Kurońska-Ryga-Rundale-Tallin-Sztokholm-Karlskrona 9  
23.05 - 28.05 4. Tatry i Pieniny Zakopane-Bukowina T-Morskie Oko-Niedzica-Czorsztyn-Sromowce-Dolina Kościeliska-Dolina Chochołowska 6  
04.06 -08.06 5. Hanzeatycka Przygoda Rostock-Hamburg-Lubeka-Brema-Vismar-Szczecin 5  
11.06 - 15.06 6. Pojezierze Augustowskie Suwałki-Sejny-Augustów-Wigry-Suchowola-Biebrzański PN-Krasnogróda 5  
18.06 - 27.06 7. Rumunia - Klasztory Transylwani i Mołdawii  Nowy Sącz-Baia Mare-Sapanta-Bogdan Voda-Gura Humorului-Cacia-Voronet-Neamt-Piatra-Singhisoara-Biertan-Medias-Sibiu-Cluj Napoka-Oradea- Kraków 10  
02.07 - 10.07 8. Kraje Beneluxu  Amsterdam-Bruksela-Brugia-Gandawa-Haga-Rotterdam-Namur  9  
12.07 - 16.07 9. Euroregion "Pradziad"  Opole-Góra Św. Anny-Głubczyce-Moszna-Nysa-Jesenik-Kraliki-Paczków   5  
22.07 - 28.07  10. Szwecja - Olandia - Gotlandia  Karlskrona-Olandia–Gotlandia  Autokar/Prom 6  
01.08 - 06.08  11. Pieniny   Szczawnica-Niedzica-Nowy Sącz-Rabka-Star Lubovna-Levocza 6  
09.08 - 18.08  12. Niemcy - rejs po Renie statkiem "DCS Alemannia"*** Kolonia-Cochem-Koblencja-Rudesheim-Moguncja-Oberwesel-Akwizgran-Trewir  10  
22.08 - 27.08  13. Czechy - Południowe Morawy Straznice-Lednice-Mikulov-Bata Kanał-Velehrad-Luhacovice-Kremsier  6  
01.09 - 10.09  14. Czechy - Austria - Węgry, wzdłuż Dunaju Praga-Linz-Wiedeń-Bratysława-Budapeszt-Kolano Dunaju-Szentendre-Visegrad-Esztergom 10  
13.09 - 18.09 15. Kotlina Kłodzka  Kudowa-Duszniki-Wambierzyce-Kłodzko-Karłów-Adrspach-Złoty Stok-Maria Śnieżna-Sczeliniec-Wambierzyce-Krzeszów 6  
21.09 - 05.10 16. Chorwacja - Czarnogóra - Albania    Trogir-Split-Dubrovnik-Budva-Ulcin-Bar-Jezioro Szkoderskie-Cetinje-Kotor-Szkodra-Tirana-Kruje 15  
08.10 - 11.10  17. Jura Krakowsko - Częstochowska  Wolsztyn-Mirów-Bobolice-Ogrodzieniec 4  
15.10 - 24.10  18. Chorwacja - Kulinarna Istria - Delux  Opatija-Milenij-Porec-Pazin-Motovun-Malinska-Punat-Vrbnik-Jaskinia Postojna 10  
         
         

 

 Wycieczki 1,2,3 dniowe będą rozsyłane do Państwa wiadomości nie później jak 7 dni przed planowanym wyjazdem.

 

Chcesz się wiecej dowiedzieć o odwiedzanych miejscach podczas naszych wycieczek zapraszamy do
galerii PRZEWODNIKÓW


 JEŻELI CHCĄ PAŃSTWO OTRZYMYWAĆ OD NAS SMSY
Z PROMOCJAMI, RABATAMI ORAZ OFERTAMI 
WYSTARCZY, ŻE PRZYŚLĄ NAM PAŃSTWO SWÓJ NUMER TELEFONU 
NA NASZ E-MAIL: gdynia@atstravel.pl LUB SMSEM NA NR 606 665 838!

 

Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:3548
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb