Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

O nas

Podróżowanie od lat jest naszą inspiracją, dlatego staramy się sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom. Nasza firma powstała przed siedemnastoma laty jako firma rodzinna i w takiej atmosferze staramy się organizować nasze wycieczki. Cenimy sobie wysoki profesjonalizm i odpowiedzialność. Dbamy o szczegóły, a zarazem przywiązujemy dużą wagę do komfortu podróży.

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszych doświadczonych współpracowników i komfortowo wyposażone autokary marki SETRA. Wielką wagę przykładamy również do profesjolnalnego transportu sprzętu narciarskiego i rowerowego. Oragnizujemy kompleksowe wyjazdy na narty do Austrii i do Włoch oraz cieszące się coraz większą popularnością wycieczki rowerowe po kraju i zagranicy.

Mamy wielu zadowolonych, stałych klientów - głównie emerytów, dla których negocyjemy najlepsze ceny. Nasza oferta turystyczna jest dostosowana do klinetów indywidualnych i grup zorganizowanych. Zachecamy do zapoznania sie z ofertami katalogu 2015/2016 i być może wyboru jednej z wielu propozycji. Chętnie służymy pomocą w wyborze i w rezerwacji.

Co może być piękniejszego, niż wędrować po świecie? Poznawać ludzi, kraje i naturę...             
a wspomnienia i wrażenia zabrać ze sobą do domów i zachowac je w pamięci...

 

 

Podróżuj z nami...