Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka
Szukaj ofert
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Kalendarz

O nas

Podróżowanie od lat jest naszą inspiracją, dlatego staramy się sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom. Nasza firma powstała przed siedemnastoma laty jako firma rodzinna i w takiej atmosferze staramy się organizować nasze wycieczki. Cenimy sobie wysoki profesjonalizm i odpowiedzialność. Dbamy o szczegóły, a zarazem przywiązujemy dużą wagę do komfortu podróży.

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszych doświadczonych współpracowników i komfortowo wyposażone autokary marki SETRA. Wielką wagę przykładamy również do profesjolnalnego transportu sprzętu narciarskiego i rowerowego. Oragnizujemy kompleksowe wyjazdy na narty do Austrii i do Włoch oraz cieszące się coraz większą popularnością wycieczki rowerowe po kraju i zagranicy.

Mamy wielu zadowolonych, stałych klientów - głównie emerytów, dla których negocyjemy najlepsze ceny. Nasza oferta turystyczna jest dostosowana do klinetów indywidualnych i grup zorganizowanych. Zachecamy do zapoznania sie z ofertami katalogu 2015/2016 i być może wyboru jednej z wielu propozycji. Chętnie służymy pomocą w wyborze i w rezerwacji.

Co może być piękniejszego, niż wędrować po świecie? Poznawać ludzi, kraje i naturę...             
a wspomnienia i wrażenia zabrać ze sobą do domów i zachowac je w pamięci...

 

 

Podróżuj z nami...