Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

O nas

Podróżowanie od lat jest naszą inspiracją, dlatego staramy się sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom. Nasza firma powstała przed ponad dwudziestoma laty jako firma rodzinna i w takiej atmosferze staramy się organizować nasze wycieczki. Cenimy sobie wysoki profesjonalizm i odpowiedzialność. Dbamy o szczegóły, a zarazem przywiązujemy dużą wagę do komfortu podróży.

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszych doświadczonych współpracowników i komfortowo wyposażone autokary marki SETRA i VOLVO. Wielką wagę przykładamy również do profesjonalnego transportu sprzętu narciarskiego i rowerowego. Organizujemy kompleksowe wyjazdy na narty do Austrii i do Włoch oraz cieszące się coraz większą popularnością wycieczki rowerowe po kraju i zagranicy.

Mamy wielu zadowolonych, stałych klientów - głównie emerytów, dla których negocjujemy najlepsze ceny. Nasza oferta turystyczna jest dostosowana do klientów indywidualnych i grup zorganizowanych. Zachęcamy do zapoznania sie z ofertami na okres letni i zimowy znajdujących się w katalogach i być może wyboru jednej z wielu propozycji. Chętnie służymy pomocą w wyborze i w rezerwacji.

Co może być piękniejszego, niż wędrować po świecie? Poznawać ludzi, kraje i naturę...
a wspomnienia i wrażenia zabrać ze sobą do domów i zachować je w pamięci...

 

 

Podróżuj z nami...

Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:13410
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb