Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Trzy Stolice i Sankt Petersburg 6 dni

Ryga - Tallin - Sankt Petersburg - Wilno

Cena:1585 zł

Program:

Dzień 1

Wyjazd w godzinach popołudniowych.

Dzień 2

Śniadanie, Obiadokolacja RYGA. Przyjazd do Rygi przed południem. Zwiedzanie Rygi, surowego i dostojnego miasta północy, z przepiękną starówką, na której znajdują się liczne kamienice mieszczańskie poprzeplatane uroczymi, wąskimi uliczkami. Obiadokolacja i nocleg

Dzień 3

Śniadanie, Obiadokolacja TALLIN. Przejazd do Tallina. Zwiedzanie rozpoczniemy od przepięknej Starówki, jednej z największych w Europie, z licznymi, bogato zdobionymi kamienicami, klasycznym soborem i rozległym rynkiem. Następnie zobaczymy wzgórze Toompea, oraz Zatokę Fińską. Wyjazd do Petersburga. Obiadokolacja i nocleg. Dla chętnych wieczorny spacer po mieście.

Dzień 4

Śniadanie, Obiadokolacja PETERSBURG. Petersburg. Wspaniałe dzieło Piotra Wielkiego, jego okno na Europę wybudowane zaledwie 3 wieki temu. Zachwycająca, jednolita architektura, niezliczona sieć kanałów, światowej klasy muzea i zdumiewające pałace. W programie: Carskie Sioło, Ermitaż, Newski Prospekt, Sobór Kazański, katedra św. Izaaka, Peterhof.

Dzień 5

Śniadanie, Obiadokolacja PETERSBURG, PSKÓW. Zwiedzanie Twierdzy Pietropawłowskiej z katedrą św. Piotra i Pawła, w której znajdują się groby carów. Przejazd do Pskowa, krótkie zwiedzanie. Wyjazd do Wilna. Nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, Obiadokolacja WILNO. Zwiedzanie Wilna przewodnikiem. W programie m. in. Starówka Wileńska, Ostra Brama, cerkiew św. Ducha, klasztor Bazylianów, kościół św. Kazimierza, Plac Ratuszowy, kościół "Polski" św. Ducha, kościół św. Trójcy, Uniwersytet Wileński, katedra św. Stanisława z kaplicą patrona Litwy, muzeum Adama Mickiewicza, kościół Piotra i Pawła, Parlament. Wyjazd z Wilna wczesnym popołudniem. Powrót na miejsce zbiórki późnym wieczorem.

 

Cena obejmuje:

  • transport komfortowym autokarem
  • 4 noclegi w hotelach 2* lub 3*
  • 5 śniadań i 5 obiadokolacji
  • opieka pilota wycieczki podczas całego wyjazdu
  • obsługa lokalnych przewodników w Wilnie, Rydze, Tallinie, Petersburgu i Pskowie
  • Ubezpieczenie KL, NNW
  • Wiza do Rosji wraz z pośrednictwem wizowym

 

Cena nie obajmuje:

  • napojów do obiadokolacji
  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (równowartość ok. 120 Euro)
Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:3051
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb