Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka
Szukaj ofert
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Kalendarz

Trzy Stolice i Sankt Petersburg 6 dni

Ryga - Tallin - Sankt Petersburg - Wilno

Cena:1585 zł

Program:

Dzień 1

Wyjazd w godzinach popołudniowych.

Dzień 2

Śniadanie, Obiadokolacja RYGA. Przyjazd do Rygi przed południem. Zwiedzanie Rygi, surowego i dostojnego miasta północy, z przepiękną starówką, na której znajdują się liczne kamienice mieszczańskie poprzeplatane uroczymi, wąskimi uliczkami. Obiadokolacja i nocleg

Dzień 3

Śniadanie, Obiadokolacja TALLIN. Przejazd do Tallina. Zwiedzanie rozpoczniemy od przepięknej Starówki, jednej z największych w Europie, z licznymi, bogato zdobionymi kamienicami, klasycznym soborem i rozległym rynkiem. Następnie zobaczymy wzgórze Toompea, oraz Zatokę Fińską. Wyjazd do Petersburga. Obiadokolacja i nocleg. Dla chętnych wieczorny spacer po mieście.

Dzień 4

Śniadanie, Obiadokolacja PETERSBURG. Petersburg. Wspaniałe dzieło Piotra Wielkiego, jego okno na Europę wybudowane zaledwie 3 wieki temu. Zachwycająca, jednolita architektura, niezliczona sieć kanałów, światowej klasy muzea i zdumiewające pałace. W programie: Carskie Sioło, Ermitaż, Newski Prospekt, Sobór Kazański, katedra św. Izaaka, Peterhof.

Dzień 5

Śniadanie, Obiadokolacja PETERSBURG, PSKÓW. Zwiedzanie Twierdzy Pietropawłowskiej z katedrą św. Piotra i Pawła, w której znajdują się groby carów. Przejazd do Pskowa, krótkie zwiedzanie. Wyjazd do Wilna. Nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, Obiadokolacja WILNO. Zwiedzanie Wilna przewodnikiem. W programie m. in. Starówka Wileńska, Ostra Brama, cerkiew św. Ducha, klasztor Bazylianów, kościół św. Kazimierza, Plac Ratuszowy, kościół "Polski" św. Ducha, kościół św. Trójcy, Uniwersytet Wileński, katedra św. Stanisława z kaplicą patrona Litwy, muzeum Adama Mickiewicza, kościół Piotra i Pawła, Parlament. Wyjazd z Wilna wczesnym popołudniem. Powrót na miejsce zbiórki późnym wieczorem.

 

Cena obejmuje:

  • transport komfortowym autokarem
  • 4 noclegi w hotelach 2* lub 3*
  • 5 śniadań i 5 obiadokolacji
  • opieka pilota wycieczki podczas całego wyjazdu
  • obsługa lokalnych przewodników w Wilnie, Rydze, Tallinie, Petersburgu i Pskowie
  • Ubezpieczenie KL, NNW
  • Wiza do Rosji wraz z pośrednictwem wizowym

 

Cena nie obajmuje:

  • napojów do obiadokolacji
  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (równowartość ok. 120 Euro)
Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:7887
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb