Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Obóz młodzieżowy w Chorwacji 12 dni

Obóz Młodzieżowy w Chorwacji, Praga - Wyspa Krk - Plitvice

Cena:2190 zł

Program

Dzień 1

Wyjazd z Trójmiasta w godzinach wieczorowych. Przejazd do Pragi.

Dzień 2

Śniadanie turystyczne, zwiedzanie Pragi z przewodnikiem. Spacer po Hradczanach to iście królewska forma spędzania czasu, co można poczuć w bliskości Zamku Praskiego z Katedrą Św. Wita, Złotej Uliczki, czy Drogi Królewskiej do Kościoła Dominikanów. Rynek Starego Miasta otoczony głównie barokowymi kamienicami zabierze nas w podróż w czasie. Zakwaterowanie, obiad, spotkanie organizacyjne w lobby hotelowym, odpoczynek, kolacja i nocleg.

Dzień 3

Wyjazd w stronę Chorwacji. Obiad turystyczny na trasie. Przyjazd nad Zatokę Kvarner, słynącą z naturalnego piękna, śródziemnomorskiego powietrza oraz krystalicznie czystego i ciepłego morza. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, plażowanie i kąpiele morskie pod okiem ratownika oraz opiekunów w morzu o bardzo łagodnym zejściu, obiad. Korzystanie z atrakcji oraz programów animacyjnych; turnieje i gry sportowe, m.in. siatkówka i piłka nożna, gry i zabawy integracyjne, konkurs wiedzy. Kolacja, karaoke lub dyskoteka, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, plażowanie i kąpiele morskie pod okiem ratownika oraz opiekunów w morzu o bardzo łagodnym zejściu, powrót na obiad. Korzystanie z atrakcji oraz programów animacyjnych; turnieje i gry sportowe, m.in. siatkówka i piłka nożna, gry i zabawy integracyjne, konkurs wiedzy. Kolacja, karaoke lub dyskoteka, nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, korzystanie z atrakcji oraz programów animacyjnych; turnieje i gry sportowe, m.in. siatkówka i piłka nożna, gry i zabawy integracyjne, konkurs wiedzy. Wczesny obiad, przejazd do Aqua Parku "Istralandia" - największy i pierwszy w Chorwacji. Znajdziemy tam zjeżdżalnie, tobogany i rury o łącznej długości 1,2 km (najwyższa z nich mierzy 27 m), zamek zabaw dla dzieci i animacje. Kolacja, karaoke lub dyskoteka, nocleg.

Dzień 7

Śniadanie, plażowanie i kąpiele morskie pod okiem ratownika oraz opiekunów w morzu o bardzo łagodnym zejściu, powrót na obiad. Korzystanie z atrakcji oraz programów animacyjnych; turnieje i gry sportowe, m.in. siatkówka i piłka nożna, gry i zabawy integracyjne, konkurs wiedzy. Kolacja, karaoke lub dyskoteka, nocleg.

Dzień 8

Śniadanie. Rejs statkiem do miejscowości Vrbnik położonej na wyspie Krk. Wycieczka trwa pół dnia i jest usłana malowniczymi krajobrazami oraz kąpielami w bajkowej wodzie Morza Adriatyckiego. Powrót na obiad, korzystanie z atrakcji oraz programów animacyjnych, kolacja, nocleg.

Dzień 9

Śniadanie, plażowanie i kąpiele morskie, wykwaterowanie, obiad. Przejazd do Parku Narodowego Plitwickie Jeziora. Wyjazd w stronę Węgier, kolacja turystyczna

Dzień 10

Śniadanie, przyjazd do Miszkolca, gdzie wejdziemy odpocząć na baseny termalne Barlangfurdo - jedynemu w swoim rodzaju na świecie kąpielisku urządzonemu w naturalnej jaskini kresowej z sześcioma basenami o temperaturze wody rzędu 28-35°C . Obiad, przejazd do Krynicy Zdrój, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 11

Śniadanie, spływ pontonami po Popradzie na trasie Muszyna – Żegiestów Łopata Polska. Pontony są najbezpieczniejszą formą spływów, gdyż są całkowicie niewywrotne, a przed wypadnięciem za burtę zabezpieczają specjalne uchwyty na stopy umieszczone na podłodze pontonu. Pontony i kamizelki posiadają wszelkie wymagane atesty. Rzeka Poprad, mimo, że górska, jest bezpieczna. Płytki nurt nie stwarza zagrożenia, dlatego spływy Popradem dostępne są również dla dzieci. Po spływie powrót na obiad. Spacer głównym deptakiem Krynicy Zdrój - podziwianie gmachów miejscowych uzdrowisk. Postój w pijalni wód mineralnych, gdzie można pić wody ze źródeł „Jan", „Zuber", czy „Tadeusz". Wjazd na Górę Parkową i Park Zdrojowy koleją linową wybudowaną w 1937 roku. Powrót na kolację, nocleg.

Dzień 12

Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną, drugie śniadanie oraz obiad na trasie. Przyjazd do Gdyni w godzinach wieczornych.

 

Cena obejmuje

 • przejazd komfortowym autokarem
 • zakwaterowanie w obiektach **/***
 • wyżywienie wg programu (śniadania, obiady i kolacje)
 • dożywianie podczas przejazdów
 • wszystkie bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
 • bilet do parków wodnych Istralandia oraz Barlangfurdo
 • taksę klimatyczną w Chorwacji
 • spływ pontonami po Popradzie
 • wjazd koleją linową na Górę Parkową
 • usługi miejscowych przewodników
 • opieka kierownika oraz wychowawców
 • ubezpieczenie NNW, KL, bagaż
 • realizacja programu turystycznego
Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:1639
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb