Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Holandia i Belgia 5 dni

Tropical Islands - Haga - Amsterdam, Rotterdam - Bruksela

Cena:890 zł

Program

Dzień 1

Wyjazd z Trójmiasta w godzinach wieczornych. Przejazd przez Polskę i Niemcy.

Dzień 2

Przyjazd do Tropical Islands wcześnie rano. Największy tropikalny świat rozrywki w Europie! Niezapomniana lekcja, podczas której uczniowie będą mieć bezpośredni kontakt z niezwykłościami tropikalnego świata, oryginalny materiał do nauki o biotopie dżungli. Na wyspie zwiedzimy zachwycające oryginalne budynki z lasów tropikalnych, które opowiadają o odległych krajach, jednocześnie do nich zapraszając. Laguna z grotą i wodospadem, jak i ogromne Morze Południowe z jedynym w swoim rodzaju piaskiem na plaży gwarantują prawdziwą tropikalną kąpiel. Pobyt na Tropikalnej Wyspie do późnych godzin wieczornych. Kolacja turystyczna, wyjazd w kierunku Belgii.

Dzień 3

Przyjazd do Brukseli – stolicy Unii Europejskiej. Śniadanie turystyczne, zwiedzanie Starego Miasta, Grand Place z gotyckim ratuszem z XV wieku i zabytkowymi kamienicami oraz Domem Króla, Katedra św. Michała, Kościół Notre Dame du Sablon, Parlament Europejski.

Dzień 4

Rotterdam – największy port świata, zwiedzanie nowoczesnego centrum miasta oraz portu, wjazd na Euromaszt – największa widokowa wieża w Holandii. Przejazd do Hagi – „Miasto Królewskie", w którym znajduje się siedziba Holenderskiego Rządu oraz Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości.

Zwiedzanie Starego Miasta, Pałac Pokoju, Pałac Królewski, Binnenhof, spacer do słynnego kąpieliska nad Morzem Północnym – Scheveningen.

Dzień 5

Przejazd do Amsterdamu - „Wenecji Północy". Zwiedzanie Starego Miasta i jego barwnych uliczek, Pałac Królewski, Kościół Nowy, Pomnik Narodowy, Muzeum Van Gogha, stadion piłkarski Amsterdam Arena, na którym mecze rozgrywa miejscowy klub – Ajax Amsterdam, muzeum klubu, Rijksmuseum ze zbiorem malarstwa holenderskiego do XIX w.. Wieczorem rejs po kanałach miasta. Kolacja turystyczna, wyjazd do w drogę powrotną w godzinach nocnych.

Dzień 6

Przyjazd do Trójmiasta.

 

Cena obejmuje

  • przejazd komfortowym autokarem
  • opiekę pilota/przewodnika
  • poczęstunek śniadaniowy w dniu wyjazdu
  • 2 noclegi w pok. 2 i 3 os. ze śniadaniem
  • ubezpieczenie NNW, KL, BP

 

Cena nie obejmuje

  • opłat wstepu do odwiedzanych obiektów
  • napoi do posiłków
  • wydatków własnych
Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:6165
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb