Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Hiszpania dla młodzieży

Paryż - Barcelona, Gardaland

Termin:12 - 23.08.2014
Cena:2240 zł

Program:

Dzień 1:

Zbiórka przed Dworcem PKP Gdynia Główna (przy poczcie) o godz. 20:00; wyjazd o godz. 20:15. Przejazd tranzytowy przez Niemcy, Belgię do Francji.

Dzień 2:

Śniadanie na trasie. Drugie śniadanie na trasie. Przyjazd do hotelu ok. godz. 16:00. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu o godz. 11:00. Wyjazd do Paryża o godz. 12:00. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, w programie m.in.: Katedra Notre Dame, Pałac Sprawiedliwości, Wieża Eiffle, Pola Marsowe, Cmentarz Pere Lachaise z grobowcem F. Chopina, Montrmartre - Bazylika Sacre Couer, Dzielnica XXI w. Obiad. Wyjazd z Paryża. Kolacja na trasie – dokarmianie. Wyjazd w stronę Hiszpanii.

Dzień 4:

Przejazd na Costa Brava. Śniadanie, zakwaterowanie w hotelu, całodzienny wypoczynek, plażowanie i korzystanie z atrakcji hotelu. Obiad, kolacja, nocleg.

Dzień 5:

Śniadanie; Przejazd do Barcelony. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, zwiedzimy m.in. katedra św. Eulalii; bazylika Sagrada Familia; Park Güell; Stadion Camp Nou; Stadion Olimpijski; taras widokowy na Wzgórzu Montjuic (piękna panorama miasta!); Pokaz Magicznej Fontanny z podkładem muzycznym; pomnik Kolumba; przewidziane 1 - 2 godz. czasu wolnego w rejonie ulicy Las Ramblas. Powrót do hotelu na obiad. Kolacja, nocleg.

Dzień 6:

Śniadanie. Wypoczynek na Costa Brawa; plażowanie i korzystanie z atrakcji hotelu – programy animacyjne dla dzieci. Obiad, kolacja, nocleg.

Dzień 7:

Śniadanie. Wypoczynek na Costa Brawa; plażowanie i korzystanie z atrakcji hotelu – programy animacyjne dla dzieci. Obiad, kolacja, nocleg.

Dzień 8:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Aqua Parku. Korzystanie z atrakcji parku wodnego: zjeżdżalnia ślimak, zjeżdżalnia tornado, zjeżdżalnia na pontonach, zabawy i animacje dla dzieci. Powrót do hotelu na obiadokolację. Wyjazd w stronę Włoch. Około północy odwiedzimy Cannes – miejscowość słynącą z odbywającego się co rocznie największego festiwalu filmowego w Europie. Kolacja na trasie.

Dzień 9:

Śniadanie na trasie. Przyjazd do hotelu w Bovolone, zakwaterowanie, obiad. Czas na odpoczynek. Wieczorne wyjście do centrum miasta. Kolacja, nocleg.

Dzień 10:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Gardaland w godzinach porannych. Pobyt w parku i korzystanie z jego atrakcji, m.in.: zjeżdżalnie wodne, kolejki górskie, przygody w wymiarze 4D. Obiad na terenie parku. Wyjazd w stronę Polski. Kolacja na trasie.

Dzień 11:

Zakwaterowanie w hotelu w Kudowie – Zdrój, śniadanie, czas na wypoczynek. Po obiedzie wyjście do centrum miasta. Kolacja, nocleg.

Dzień 12:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w stronę powrotną. Obiad na trasie. Przyjazd do Gdyni ok. godz. 20:00.

 

Cena obejmuje:

 • przejazd komfortowym autokarem,
 • zakwaterowanie w hotelach **/***,
 • wyżywienie wg. programu (śniadania wzmocnione, obiady i kolacje),
 • opieka kierownika oraz wychowawców,
 • ubezpieczenie NNW,
 • KL, bagaż,
 • realizacja programu turystycznego.

 

Cena nie obejmuje:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • taksy klimatycznej w Hiszpanii,
 • usług miejscowych przewodników,
 • całodniowego pobyt w Parku wodnym w Hiszpanii oraz w Gardalandzie
 • w sumie 340 zł płatnych w autokarze.
Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:3070
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb