Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Cesarskie miasto Wiedeń 6 dni

Cesarskie Miasto Wiedeń

Cena:1945 zł

Czy to park, czy kafejka, Zamek Schoenbrunn czy katedra św. Stefana, Prater czy Heuringen, z każdego z tych miejsc miasto emanuje przyjemną, błogą atmosferą. Spacer po Wiedniu jest jak wędrówka pomiędzy
nowymi czasami a nostalgią, okresem cesarstwa a modernizmem. „To jest tak, jak gdyby ludzie nosili cyrk pod swoim sercem"- powiedział pewnego razu Andre Heller o swoim rodzinnym mieście Wiedniu. Mówiąc
to, miał na myśli każdą romantyczną zabawę, każdą skłonność do radosnej melancholii, każdy melanż złożony ze wspomnień i przedwczesnej radości, które w tym mieście są wszechobecne.

Program

Dzień 1

Przejazd przez Polskę i Słowację w okolice Brna.

Dzień 2

Dalsza podróż do Wachau – jednego z najstarszych ośrodków kulturowych w Austrii. Tam zwiedzicie Państwo zachwycające Opactwo Benedyktynów w Melk. Po południu dotrzemy do miasta „Nad pięknym modrym Dunajem".

Dzień 3

Będziecie Państwo pod wrażeniem znaczących zabytków Wiednia. Zobaczycie m.in.: śródmieście, Muzeum Hofburg, Burgtheater, Ratusz, Parlament, byłe i obecne siedziby rządu, Katedrę św. Stefana,Giełdę, jak również dom Hundertwassera, siedzibę ONZ na Dunajem Prater, Zamek Schoenbrunn i wiele więcej.

Dzień 4

Tego dnia czeka Państwa wycieczka przez winnice Burgenlandu do jeziora Neusiedler, z malowniczymi miejscowościami Rust i Moerbisch. Podróż powrotna przez Las Wiedeński. Na miejscu wspólna kolacja.

Dzień 5

Odkrywanie Wiednia na własną rękę. Obojętne, czy urządzicie Państwo spacer po mieście śladami Johanna Straussa, czy ulegniecie szaleństwu zakupów. Tego dnia nie będzie wspólnej kolacji.

Dzień 6

Dziś rozstajemy się z cesarskim miastem, przejazd przez Słowację do Trójmiasta.

 

Cena obejmuje

  • przejazd komfortowym autokarem
  • poczęstunek śniadaniowy w dniu wyjazdu
  • opiekę pilota / przewodnika
  • 5 noclegów w pok. 2 i 3 os. ze śniadaniem i obiadokolacją
  • ubezpieczenie NNW, KL, BP

 

Cena nie obejmuje

  • opłat wstępu do zwiedzanych obiektów
  • napoi do posiłków
  • wydatków własnych
Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:1554
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb