Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

BERLIN I BRANDENBURGIA

WEEKEND MAJOWY
SAMOLOTEM Z GDAŃSKA

Termin:30.04 - 03.05.2019
Cena:1490 zł

PROGRAM WYCIECZKI:

Dzień 1 - Wtorek - 30.04.2019
Zbiórka uczestników na lotnisku w Gdańsku (meetingpoint) o godz. 06:00. Check in. Wylot samolotu o godz. 07:45, przylot do Berlina o godz. 9:00. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Berlina, m.in.: Brama Brandenburska, Aleja pod Lipami, Reichstag - siedziba Niemieckiego Parlamentu, pozostałości Muru Berlińskiego, Placz Poczdamcki - nazywany berlińskim Manhattanem, Pomnik Holocaustu - upamiętniający Pomordowanych Żydów, Check Point Charlie, Wpisana na Światową Listę UNESCO - Wyspa Muzeów oraz wiele innych atrakcji. Czas wolny, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
Dzień 2 - Środa - 01.05.2019
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem. Przejazd do Poczdamu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in.: Pałac i Park Sanssouci: rokokowy pałac Hohenzollernów, wzniesiony w latach 1745–1747 jako rezydencja letnia na zlecenie króla Prus Fryderyka II Wielkiego, Park wokół pałacu zajmuje powierzchnię 287 hektarów i składa się z kilku różnorodnych ogrodów, Nowy Ogród z przepieknymi zabytkami takimi jak Pałacyk Cecylienhof - miejsce obrad Konferencji Poczdamskiej, Urokliwa dzielnica holenderska, rosyjska kolonia Aleksandrówka, Kościół Francuski, Most Glienicke. Powrót do Belina, rejs statkiem wycieczkowym po Szprewie, zwiedzanie miasta z perspektywy rzeki i kanałów. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 3 - Czwartek - 02.05.2019
Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie z przewodnikiem atrakcji Brandenburgii, m.in.: Podnośnia statków Niederfinow - śluza windowa na Kanale Odra-Hawela, zbudowana została w latach 1927–1934 kosztem 27,5 miliona ówczesnych marek niemieckich. Różnica poziomów pomiędzy górnym a dolnym odcinkiem kanału wynosi 36 metrów. Różnicę tę statki pokonują w wypełnionej wodą olbrzymiej wannie, która jest podnoszona lub opuszczana za pomocą czterech mechanizmów zębatkowych. Chorin - gotycki zespół klasztorny, dawne opactwo cystersów, sekularyzowane w 1542, obecnie w częściowej ruinie. Ze względu na bogactwo form architektonicznych z XIV w. zespół ten zaliczany jest do najcenniejszych przykładów gotyku ceglanego. Przejazd do Templina - spacer po starym mieście. Czas wolny, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg. 
Dzień 4 - Piątek - 03.05.2019
Śniadanie, wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie atrakcji Brandenburgii. Ok. południa wyjazd w grogę powrotną. Przyjazd do Trójmiasta w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:

  • Przelot samolotem linii lotniczych EasyJet (Gdańsk - Berlin), (bagaż podręczny do 10 kg, wymiary: 56 cm x 45 cm x 25 cm)
  • Przejazdy komfortowym autokarem ****(odstęp między siedzeniami min 87cm)
  • 2 noclegi w pokojach dwuosobowych w Hotelu ***/**** w Berlinie
  • 1 nocleg w Hotelu ***/**** w okolicach Templina
  • 3 śniadania w hotelach
  • Opiekę pilota – ATS Service
  • Ubezpieczenie NNW, KL (bez chorób przewlekłych), BP

Cena nie obejmuje:

  • kosztów realizacji programu (bilety wstępu, usługi lokalnych przewodników, system Tour Guide, parkingi) -  - płatne obligatoryjnie na miejscu, nie podlega rozliczeniu

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 330 zł

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń:

ubezpieczenia od chorób przewlekłych – 20 zł
ubezpieczenia kosztów rezygnacji z wycieczki (powody rezygnacji są ściśle określone przez ubezpieczyciela):

- 40 zł dla osób w pokoju dwuosobowym
- 50 zł dla osób w pokoju jednoosobowym

 Uwaga: Limit bagażowy w autokarze – bagaż podstawowy 15kg/os. + bagaż podręczny 5kg/os.

Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:1049
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb