Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Austria Salzkammergut 6 dni

AUSTRIA SALZKAMMERGUT Bogactwo wrażeń, góry, jeziora i gościnność

Cena:2615 zł

W Salzkammergut można nie tylko być wesołym, lecz także w szczególny sposób odpocząć, czemu sprzyja niesamowity krajobraz. Byłby to rejs statkiem po Wolfgangsee, wycieczka do przepięknego Hallstadt - miasta światowego dziedzictwa kultury, czy w końcu wizyta w słynnym z Festiwali Mozartowskich Salzburgu.

Tu jest wiele atrakcji! Na każdym kroku spotyka się znaną już gościnność i pogodę ducha. Już więc możecie się Państwo cieszyć na przepełnione wrażeniami dni w Salzkammergut.

Program

Dzień 1

Przejazd przez Polskę i Niemcy w okolice Hintersee.

Dzień 2

Po śniadaniu wybierzecie się Państwo na wycieczkę do Salzkammergut. Ten region znany jest przede wszystkim z licznych jezior i przecudnych krajobrazów. Celem podróży jest Wolfgangsee, gdzie rozpoczniecie Państwo przejażdżkę statkiem z St. Gilgen do St. Wolfgang. Na zakończenie oczekuje Państwa atrakcja wieczoru – miasto światowego dziedzictwa kultury Hallstein, malowniczo położone na południowo-zachodnim brzegu jeziora o tej samej nazwie. Przez wielu jest ono uważane za najpiękniejszą w świecie, położoną nad jeziorem miejscowość.

Dzień 3

Dzisiaj celem Państwa podróży jest miasto Festiwali Mozartowskich Salzburg. Rzeczowe i ciekawe informacje pilota o najważniejszych zabytkach tego czarującego miasta sprawią, że jeszcze bardziej urzeknie Was jego piękno. Pozostanie trochę czasu na indywidualne przedsięwzięcia.

Dzień 4

Wyjazd do stolicy kraju związkowego Górna Austria – Linzu. Zobaczycie tu Państwo kamieniczki patrycjuszowskie i zabudowania klasztorne, a także ukryte za łukami bram, wywierające niezatarte wrażenia dziedzińce wewnętrzne. Tuż obok znajduje się barokowy Plac Centralny z jego kupieckim poruszeniem. Katedra, kościoły i bazylika dominują w obrazie miasta Linz. Nowa Katedra może pomieścić nawet 20 000 wiernych i jest największym kościołem w Austrii.

Dzień 5

Dzisiejsza wycieczka wiedzie do Gmunden. To tętniące życiem miasto z południowym urokiem i jego wyjątkowym położeniem na brzegu jeziora, w otoczeniu gór, przyciąga szczególnym powabem. Po krótkim zwiedzaniu oczekuje Państwa rejs statkiem z Gmunden do Ebensee. Zwieńczeniem dnia będzie wyjazd do Bad Ischl, ze spacerem po słynnym kurorcie i zwiedzaniem cesarskiej willi.

Dzień 6

Pełne wrażeń dni znów zbyt szybko się kończą. Po śniadaniu udacie się Państwo w podróż powrotną do Trójmiasta.

 

Cena obejmuje

  • przejazd komfortowym autokarem
  • poczęstunek śniadaniowy w dniu wyjazdu
  • opiekę pilota / przewodnika
  • 5 noclegów w pok. 2 i 3 os. ze śniadaniem i obiadokolacją
  • ubezpieczenie NNW, KL, BP

 

Cena nie obejmuje

  • rejsów statkiem
  • opłaty kuracyjnej
  • napoi do posiłków i wydatków własnych
Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:1596
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb