Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Chorwacja dla młodzieży

Praga - Crikvenica, Budapeszt

Termin:11 - 22.07.2014
Cena:2080 zł

Program:

Dzień 1:

Zbiórka przed Dworcem PKP Gdynia Główna (przy poczcie) o godz. 20:00, wyjazd autokaru o godz. 20:15. Przejazd do Pragi.

Dzień 2:

Śniadanie. Zwiedzanie Pragi z przewodnikiem. Zwiedzimy (max. 5h) m.in. Strachov – panorama Pragi z wieży widokowej, Spacer na Hradczany, Zwiedzanie Zamku Praskiego z Katedrą Św. Wita, Złota Uliczka, przejście Drogą Królewska do Kościoła Dominikanów, Most Karola, Rynek Starego Miasta, Ratusz z zegarem Orloj, Plac Wacława. Zakwaterowanie w hotelu, obiad. Wieczorne wyjście do centrum miasta, koncert magicznej fontanny. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w stronę Chorwacji. Drugie śniadanie na trasie. Przyjazd do Crikvenicy. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja, nocleg.

Dzień 4:

Śniadanie. Plażowanie i kąpiele morskie. Obiad. Korzystanie z atrakcji oraz programów animacyjnych hotelu; turnieje i gry sportowe, m.in. siatkówka i piłka nożna, gry i zabawy integracyjne, m.in. konkurs wiedzy. Kolacja. Karaoke oraz dyskoteka. Nocleg.

Dzień 5:

Śniadanie. Wyjazd na wycieczkę do Parku Narodowego Jeziora Plitwickie. Plitwickie Jeziora składają się z szesnastu sporych rozmiarów i kilku mniejszych jezior. Woda tworząc piękne wodospady spływa swobodnie z najwyżej położonego jeziora zwanego Proscanskim do kanionu rzeki Korany. Różnica w wysokości pomiędzy najwyższym punktem a najniższym to prawie 160 metrów. Powrót do hotelu na obiad. Korzystanie z atrakcji oraz programów animacyjnych hotelu; turnieje i gry sportowe, m.in. siatkówka i piłka nożna, gry i zabawy integracyjne, m.in. konkurs wiedzy. Kolacja. Nocleg.

Dzień 6:

Śniadanie. Plażowanie i kąpiele morskie. Obiad. Korzystanie z atrakcji oraz programów animacyjnych hotelu; turnieje i gry sportowe, m.in. siatkówka i piłka nożna, gry i zabawy integracyjne, m.in. konkurs wiedzy. Wyjście do centrum miasta. Kolacja. Karaoke oraz dyskoteka. Nocleg.

Dzień 7:

Śniadanie. Rejs statkiem do miejscowości Vrbnik położonej na wyspie Krk. Wycieczka trwa pół dnia i jest usłana malowniczymi krajobrazami oraz kąpielami w bajkowej wodzie Morza Adriatyckiego. Vrbnik to nadmorskie miasteczko położone na szczycie skalistego klifu skąd roztacza się przepiękna panorama. Powrót do hotelu na obiad. Korzystanie z atrakcji oraz programów animacyjnych hotelu; turnieje i gry sportowe, m.in. siatkówka i piłka nożna, gry i zabawy integracyjne, m.in. konkurs wiedzy. Kolacja, nocleg.

Dzień 8:

Śniadanie. Plażowanie i kąpiele morskie. Obiad. Wyjazd do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu w Budapeszcie. Kolacja, nocleg.

Dzień 9:

Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem. Zwiedzimy m.in. Powrót do hotelu na obiad. Cmiasta oraz czas wolny na głównej ulicy turystycznej z licznymi sklepami. Wieczorny spacer wzdłuż Dunaju. Powrót do hotelu na kolację, nocleg.

Dzień 10:

Śniadanie; Wyjazd do Krynicy – Zdrój. Obiad. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja, nocleg.

Dzień 11:

Śniadanie. Spływ pontonami po Popradzie na trasie Muszyna – Żegiestów Łopata Polska. Na tej trasie płynie się jednym z najpiękniejszych odcinków rzeki – zakolami wyznaczającymi dwie Łopaty – Polską i Słowacką. Pontony są najbezpieczniejszą formą spływów, gdyż są całkowicie niewywrotne, a przed wypadnięciem za burtę zabezpieczają specjalne uchwyty na stopy umieszczone na podłodze pontonu. Pontony i kamizelki posiadają wszelkie wymagane atesty. Rzeka Poprad, mimo, że górska, jest bezpieczna. Płytki nurt nie stwarza zagrożenia, dlatego spływy Popradem dostępne są również dla dzieci. Po spływie powrót do hotelu na obiad. Spacer głównym deptakiem Krynicy Zdrój, podziwianie gmachów miejscowych uzdrowisk. Postój w pijalni wód mineralnych, gdzie można pić wody ze źródeł „Jan", „Zuber", „Tadeusz", czy „Słowinka". Powrót do hotelu na kolację oraz nocleg.

Dzień 12:

Śniadanie. Wyjazd z drogę powrotną. Drugie śniadanie oraz obiad na trasie. Przyjazd do Gdyni w godzinach wieczornych, ok. 20:00.

 

Cena obejmuje:

 • Przejazd komfortowym autokarem,
 • zakwaterowanie w hotelach **/***,
 • wyżywienie według programu (śniadania, obiady i kolacje),
 • dożywianie podczas przejazdów,
 • opiekę kierownika oraz wychowawców,
 • ubezpieczenie NNW, KL,
 • bagaż,
 • realizację programu turystycznego.

 

Cena nie obejmuje:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • usług miejscowych przewodników,
 • taksy klimatycznej w Chorwacji,
 • spływów pontonami po Popradzie
 • w sumie: 170 zł płatne w autokarze.
Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:3068
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb