Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Podróże ze smakiem II

"Live cooking" w Hotelu Krasicki

Oferta dla grup.

Cena:499 zł

Niniejsza ofertą jest kolejna wycieczką z serii „Podróże ze smakiem". Proponujemy Państwu dwudniowy pobyt w Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim.
Hotel Krasicki jest usytuowany w samym sercu Lidzbarka Warmińskiego, miasta od wieków określanego „Perłą Warmii". Bajkowo położony w rozwidleniu rzek Łyny i Symsarny stanowi historyczne przedzamcze rezydencji Biskupów Warmińskich – najcenniejszego, widzialnego świadectwa historii Warmi i Mazur. Gotyk, barok i nowoczesność tworzą spójna, designerską całość, za którą hotel został uznany najlepszym hotelem na świecie w kategorii „Project and design" w konkursie International Best Hotel Awards.
Znajdujące się w przyziemiu Spa & Wellness pozwoli gościom oddać się relaksacyjnym rytuałom, zregenerować siły, odnaleźć harmonię duszy i ciała. Miłośnicy kompieli wybiorą sobie basen, jacuzzi, salę fitness, zaś amatorzy wysokich temperatur odwiedzą kompleks saun.

Program wycieczki:
Dzień 1
Wyjazd autokaru z o godz. 8:00
Przejazd do Elbląga – spacer po mieście z przewodnikiem. Następnie odwiedzimy Ornetę, gdzie zobaczymy niewielki Ratusz z najstarszym XIV-wiecznym dzwonem na Warmii. Kolejnym jak i najważniejszym punktem naszego programu będzie Lidzbark Warmiński, gdzie zwiedzimy Zamek Biskupów Warmińskich. Ok. godz. 14 zakwaterujemy się w Hotelu „Krasicki" w Lidzbarku. Punktem kulminacyjnym naszej wycieczki będą warsztaty i pokaz „live cooking", które poprowadzi sam szef kuchni restauracji w hotelu „Krasicki". W ramach prezentacji przygotowana zostanie obiadokolacja, która będzie Państwu podana. Sami będą mogli Państwo ocenić kunszt Szefa Kuchni. Po zakończeniu warsztatów zwiedzanie przedzamcza z przewodnikiem. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie w restauracji hotelowej. Korzystanie z atrakcji Hotelu i Centrum Wellness & Spa, m.in.: basen z kompleksem saun i jacuzzi oraz sala fitness. Ok. godz. 13 obiad. Wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną.

Cena obejmuje:
- przejazd komfortowym autokarem
- nocleg w hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim
- warsztaty „live cooking" w Hotelu Krasicki
- wykwintną obiadokolacją przygotowaną przez szefa kuchni Hotelu Krasicki
- opiekę pilota/przewodnika
- wyżywienie zgodnie z programem
- poczęstunek śniadaniowy
- ubezpieczenie NNW
Cena nie obejmuje:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
- wydatków własnych

 

Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:3065
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb