Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Wyspy Wolin, Uznam i Rugia

Międzyzdroje - Lubin- Świnoujście - Stralsund - Konigsstuhl - Binz 

Termin:22 - 24.05.2022
Cena:1195 zł

Odwiedzimy trzy skąpane w słońcu wyspy Wolin, Rugię i Uznam, na których można doświadczyć i zobaczyć kilometry fantastycznych, piaszczystych plaż i dziewiczą przyrodę. Rugia jest największą z trzech wysp i oprócz wyrafinowanych kurortów nadmorskich, takich jak Binz, Sellin, Baabe i Göhren, ma również imponujące wybrzeże kredowe. Wyspa Uznam oferuje różnorodne linie brzegowe. Tutaj można zwiedzić trzy cesarskie łaźnie i odwiedzić m.in. fabrykę leżaków, w której każdego roku ręcznie robione są niezliczone ich ilości. Na wyspie Wolin oprócz pięknych kurortów jak Międzyzdroje i Świnoujście, znajduje się jeden z najpiękniejszych parków w Polsce - Woliński Park Narodowy, który obejmuje najpiękniejszy w Polsce odcinek wybrzeża klifowego wraz z przybrzeżnym pasem wód morskich, wspaniałe lasy sosnowe i dobrze zachowane lasy bukowe oraz wyspiarską deltę rzeki Świny. Różnorodność krajobrazów i piękne plaże, a także ogromne parki narodowe i urokliwe miasta i miasteczka zachęcają do odpoczynku z wartą zobaczenia architekturą uzdrowiskową, długimi deptakami, malowniczymi alejkami, bujnymi lasami, klifami, a wokół fale Bałtyku wciąż wesoło migoczą.....

Program wycieczki:

Dzień 1. Niedziela – 22.05.22

Wyjazd autokaru:

06:00 Gdańsk, przystanek KFC przy dworcu Gł.

06:25 – Sopot, przystanek petla Reja

06:45 – Gdynia przystanek przy PKP

07:20 – Rumia, ul. Grunwaldzka, przystanek autobusowy przy restauracji Mc Donald's

07:30 – Reda, przystanek autobusowy przy dworcu Głównym PKP ( kierunek Wejherowo)

07:45 – Wejherowo, przystanek autobusowy przy dworcu Głównym PKP

Przejazd na wyspę Wolin z przerwą śniadaniową po drodze do Międzyzdrojów, spotkanie z przewodnikiem, spacer po uzdrowisku: Promenada Gwiazd, molo. Następnie udamy się na przepiękne krajobrazowo rozlewiska Świny. Przyjazd do Świnoujścia, zakwaterowanie na 2 noclegi w hotelu Afrodyta przy promenadzie.

Dzień 2. Poniedziałek - 23.05.22

Śniadanie w hotelu. Przejazd do Stralsund, miasta zwanego bramą Rugii – zwiedzanie Starego Miasta z ponad pięciuset zabytkowymi obiektami. Stare Miasto zostało wpisane na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO. Wyspa Rugia - przejazd wąskim przesmykiem do Parku Narodowego Jasmund: wejście na najwyższy klif Rugii – Konigsstuhl ze wspaniałą panoramą Bałtyku. Sassnitz - krótki pobyt - następnie przejazd przez Prorę obok 4 kilometrowego budynku, zbudowanego za czasów Hitlera. Miał to być największy na świecie dom wczasowy, ale nigdy nie został ukończony. Wizyta w kurorcie Binz – spacer urokliwą promenadą, następnie powrót do hotelu w Świnoujściu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3. Wtorek 24.05.22

Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Zwiedzanie Świnoujścia – czas wolny, wyjazd w drogę powrotną do Trójmiasta z godzinną przerwą w Koszalinie. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:

• przejazd komfortowym autokarem**** (odstęp między siedzeniami min. 83cm)
• 2 noclegi w pokojach dwuosobowych
• wyżywienie (2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja )
• poczęstunek śniadaniowy
• opieka pilota - ATS Service
• ubezpieczenie NNW, BP, KL
• składka TFG i TFP 20 zł

Cena nie obejmuje:

• kosztów realizacji programu: (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi lokalnych przewodników, systemu słuchawkowy Audio Guide) – 180 zł płatne obligatoryjnie na miejscu, nie podlega rozliczeniu
• wydatków własnych
• napoi do obiadów
• dopłata do pokoju jednoosobowego: 195 zł
Uwaga: Limit bagażowy w autokarze – bagaż podstawowy 15kg/os. + bagaż podręczny 5kg/os.

Uwaga: Ogólne informacje o RFN znajdą Państwo w linku – „Przewodniki" – zachęcamy do zapoznania się.

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń:

- ubezpieczenia kosztów rezygnacji z wycieczki (powody rezygnacji są ściśle określone przez ubezpieczyciela):

Galeria zdjęć
 

 

 

Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:6981
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb