Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Włochy - La Bella 9 dni

Loreto - Manoppello - San Giovanni Rotondo - Rzym - Asyż - Padwa - Wenecja

Program:

Dzień 1

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych. Nawiedzenie Sanktuarium na Jasnej Górze. Nocleg w okolicach Brna.

Dzień 2

Po wczesnym śniadaniu przejazd przez Alpy i Nizinę Padańską nad Adriatyk w okolice Rimini (Włochy). Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3

Wyjazd do Loreto - znanego Sanktuarium Maryjnego. Następnie przejazd do Manoppello - Sanktuarium, w którym przechowywana jest tzw. Chusta świętej Weroniki. Dojazd do San Giovanni Rotondo - miejsca gdzie żył i zmarł św. Ojciec Pio Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4

Po porannej Mszy świętej a także nawiedzeniu grobu świętego - śniadanie i udajemy się do Opactwa św. Benedykta oraz na Cmentarz Polski na Monte Casino. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Rzymu.

Dzień 5

Śniadanie. Wyjazd do Katakumb rzymskich. Przejazd do Rzymu na miejsce postojowe autokaru. Dalsza realizacja ustalonego planu zwiedzania: Rzym starożytny - Forum Romanum, Łuk Konstantyna, Koloseum. Powrót metrem na miejsce postojowe autokaru i wyjazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6

Poranny wyjazd do Watykanu. Nawiedzenie grobu Ojca Świętego Jana Pawła II, zwiedzanie Bazyliki św. Piotra. Przejście spacerem na Plac Navona, fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Bazylika św. Jana na Lateranie, Święte Schody. Przejazd metrem na miejsce noclegowe. Obiadokolacja.

Dzień 7

Po śniadaniu wyjazd do Asyżu - urokliwego miasta św. Franciszka. Bazylika świętego, kościół Santa Maria degli Angeli z Procjunkulą. Przejazd do Padwy - przejście przez Plac Handlowy do Bazyliki św. Antoniego. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Padwy.

Dzień 8

Przyjazd do Wenecji na miejsce postojowe autokaru. Przepłynięcie na Plac św. Marka: Most Westchnień, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka, Most Rialto, spacer pełnymi czaru uliczkami - "miasta na wodzie". Powrót na parking do autokaru i wyjazd na obiadokolacją i nocleg w Czechach.

Dzień 9

Po śniadaniu przejazd tranzytowy na miejsce wyjazdu. Zakończenie pielgrzymki.

 

Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:1535
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb