Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

PIELGRZYMKA DO WŁOCH - 8 DNI

SAMOLOTEM Z GDAŃSKA

Cena:2790 zł

PROGRAM PIELGRZYMKI:
Dzień 1 - Piątek       Gdańsk – Piza – Orvieto – Rzym
Zbiórka uczestników o godz. 4:45 na lotnisku w Gdańsku (meetingpoint). Odprawa biletowo - bagażowa, wylot samolotu linii Ryanair o godz. 6:45 do Pizy. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in.: Piazza Duomo z słynną Krzywą Wieżą, Babtysterium oraz monumentalną Katedrą. Przejazd do Orvietto, gdzie zobaczymy: Katedrę Duomo oraz studnię św. Patryka. Następnie zakwaterowanie, obiadokolacja oraz nocleg w hotelu w okolicach Rzymu.
Dzień 2 - Sobota       Rzym
Śniadanie. Przejazd do Rzymu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in: Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Forum Romanum, Colosseum. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3 - Niedziela       Watykan - Rzym
Śniadanie, przejazd do Watykanu. Udział w niedzielnej modlitwie z Papieżem Franciszkiem „Anioł Pański" na placu Św. Piotra. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra wraz z nawiedzeniem Grobu Świętego Jana Pawła II. Zwiedzanie Muzeów Watykańskich. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4 - Poniedziałek       Rzym
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem, zobaczymy, m.in.: Bazylikę na Lateranie oraz Bazylikę Matki Bożej Śnieżnej. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5 - Wtorek      Monte Cassino
Śniadanie. Przejazd na Monte Cassino, zwiedzanie klasztoru Benedyktyńskiego oraz modlitwa na cmentarzu polskich żołnierzy. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 6 - Środa      Cascia - Asyż
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Cascii, gdzie znajduje się Sanktuarium św. Rity z sarkofagiem z nienaruszonym ciałetm Świętej. Następnie przejazd do Asyżu, zwiedzanie miasta, m.in.: Bazylika Dolna i Górna, z nawiedzeniem Gróbu św. Franciszka. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 7 - Czwartek       Padwa
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Padwy, gdzie zobaczymy m.in. Bazylikę św. Antoniego. Spacer po mieście z przewodnikiem. Przejazd w okolice Werony. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 8 - Piątek       Bergamo - Gdańsk
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Bergamo. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Przejazd na lotnisko. Odprawa biletowo - bagażowa, wylot samolotu linii Ryanair o godz. 17:50 do Gdańska. Zakończenie pielgrzymki.

Cena obejmuje:

  • przelot samolotem linii lotniczych Ryanair na trasie: Gdańsk – Piza, Bergamo - Gdańsk
  • przejazd komfortowym autokarem**** we Włoszech (odstęp między siedzeniami 87cm)
  • 7 noclegów w hotelach (pokoje 2 i 3 osobowe)
  • wyżywienie (7 x śniadań kontynentalnych, 7 x obiadokolacja)
  • opiekę pilota, opiekę kapłana
  • ubezpieczenie NNW, KL, BP

Cena nie obejmuje:

  • opłat do odwiedzanych obiektów, usług lokalnych przewodników, przejazdów komunikacją miejską, wjazdów do miast, opłat klimatycznych (ok. 120 euro za osobę, płatne obligatoryjnie u pilota)
  • napoi do obiadokolacji

Kalkulacja przygotowana dla grupy 45 osób płacących.
W przypadku zmiany ilości uczestników cena może ulec zmianie.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Galeria zdjęć

Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:1601
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb