Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka
Szukaj ofert
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Kalendarz

SAXO TOUR - 5 DNI

NAJWIĘKSZE TARGI MUZYCZNE NA ŚWIECIE, ŚLADAMI SAXOFONU

Termin:01 - 05.04.2019
Cena:1695 zł

PROGRAM:

ZAPISY DO 3 MARCA 2019 r.

Dzień 1 - Poniedziałek - 01.04.2019
Wyjazd z Trójmiasta o godz. 0:15. Przejazd do Łodzi (Dworzec PKP Łódź Fabryczna) - krótka przerwa. Następnie przejazd do Poznania (Dworzec Główny PKP). Po przerwie przejazd przez Świecko, Hannover w okolice stolicy Nadrenii Westfalii – Dusseldorfu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
Dzień 2 - Wtorek - 02.04.2019
Śnoadanie, wykwaterowanie. Przejazd do miejscowości Dinant w południowej Belgi. Przyjazd ok. południa. Dinant położone w Walonii, prowincji Namur. To małe miasteczko, które odwiedzają miłośnicy saksofonów z całego świata. Dinant to miejsce urodzenia Adolfa Saxa – wynalazcy saksofonu. Znajduje się tutaj Muzeum Saksofonu i najpiękniejszy most w Belgi „Charles-de-Gaulle Bridge" - przyozdobiony dużymi kolorowymi saksofonami. Zwiedzanie muzeum i miasta z przewodnikiem. Oczywiście nie zapomnijmy o pamiątkowym zdjęciu z Monsieur Sax - czas wolny. Przejazd na nocleg w okolicach Dinant.
Dzień 3 - Środa - 03.04.2019
Ok. godz. 9:00 przejazd do Luxemburga – zwiedzanie miasta z przewodnikiem wg programu. Przejedziemy przez nowoczesną administracyjno-finansową dzielnicę Kirchberg z budynkami Unii Europejskiej. Następnie spacerując uliczkami starówki udamy się na spotkanie z gwardzistami pod pałacem książęcym i przespacerujemy się Chemin de la Corniche nazywanym „balkonem Europy", podziwiając widok na rzekę Alzette i dawną robotniczą dzielnicę Grund. Czas wolny. Następnie przejazd na nocleg w okolicach Frankfurtu nad Menem.
Dzień 4 - Czwartek - 04.04.2019
Po śniadaniu o godz. 8:15 przejazd na największe targi Muzyczne na świecie we Frankfurcie. Udział w targach do godz. 17:00, następnie przejazd na nocleg do w okolicach Alsfeld.
Dzień 5 - Piątek - 05.04.2019
Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną przez Poznań i Łódź do Trójmiasta. Po drodze krótkie przerwy, z jedną 1 godzinną przerwą obiadową po przekroczeniu granicy w Świecku. Przyjazd do Trójmiasta w późnych godzinach wieczornych. Zakończenie wycieczki.

Cena obejmuje:

  • przejazd komfortowym autokarem
  • zakwaterowanie w Hotelach (pokoje 2-osobowe)
  • wyżywienie (4 x śniadanie)
  • opieka pilota/przewodnika
  • ubezpieczenie BP, NNW, KL

Cena nie obejmuje:

  • biletu wstępu na targi muzyczne we Frankurcie - 30 €
  • kosztów realizacji programu (bilety wstępu, usługi lokalnych przewodników, parkingi) - 15 euro - płatne obligatoryjnie na miejscu, nie podlega rozliczeniu
  • napoi do posiłków
Galeria zdjęć