Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

SAXO TOUR - 5 DNI

NAJWIĘKSZE TARGI MUZYCZNE NA ŚWIECIE, ŚLADAMI SAXOFONU

Termin:01 - 05.04.2019
Cena:1695 zł

PROGRAM:

ZAPISY DO 3 MARCA 2019 r.

Dzień 1 - Poniedziałek - 01.04.2019
Wyjazd z Trójmiasta o godz. 0:15. Przejazd do Łodzi (Dworzec PKP Łódź Fabryczna) - krótka przerwa. Następnie przejazd do Poznania (Dworzec Główny PKP). Po przerwie przejazd przez Świecko, Hannover w okolice stolicy Nadrenii Westfalii – Dusseldorfu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
Dzień 2 - Wtorek - 02.04.2019
Śnoadanie, wykwaterowanie. Przejazd do miejscowości Dinant w południowej Belgi. Przyjazd ok. południa. Dinant położone w Walonii, prowincji Namur. To małe miasteczko, które odwiedzają miłośnicy saksofonów z całego świata. Dinant to miejsce urodzenia Adolfa Saxa – wynalazcy saksofonu. Znajduje się tutaj Muzeum Saksofonu i najpiękniejszy most w Belgi „Charles-de-Gaulle Bridge" - przyozdobiony dużymi kolorowymi saksofonami. Zwiedzanie muzeum i miasta z przewodnikiem. Oczywiście nie zapomnijmy o pamiątkowym zdjęciu z Monsieur Sax - czas wolny. Przejazd na nocleg w okolicach Dinant.
Dzień 3 - Środa - 03.04.2019
Ok. godz. 9:00 przejazd do Luxemburga – zwiedzanie miasta z przewodnikiem wg programu. Przejedziemy przez nowoczesną administracyjno-finansową dzielnicę Kirchberg z budynkami Unii Europejskiej. Następnie spacerując uliczkami starówki udamy się na spotkanie z gwardzistami pod pałacem książęcym i przespacerujemy się Chemin de la Corniche nazywanym „balkonem Europy", podziwiając widok na rzekę Alzette i dawną robotniczą dzielnicę Grund. Czas wolny. Następnie przejazd na nocleg w okolicach Frankfurtu nad Menem.
Dzień 4 - Czwartek - 04.04.2019
Po śniadaniu o godz. 8:15 przejazd na największe targi Muzyczne na świecie we Frankfurcie. Udział w targach do godz. 17:00, następnie przejazd na nocleg do w okolicach Alsfeld.
Dzień 5 - Piątek - 05.04.2019
Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną przez Poznań i Łódź do Trójmiasta. Po drodze krótkie przerwy, z jedną 1 godzinną przerwą obiadową po przekroczeniu granicy w Świecku. Przyjazd do Trójmiasta w późnych godzinach wieczornych. Zakończenie wycieczki.

Cena obejmuje:

  • przejazd komfortowym autokarem
  • zakwaterowanie w Hotelach (pokoje 2-osobowe)
  • wyżywienie (4 x śniadanie)
  • opieka pilota/przewodnika
  • ubezpieczenie BP, NNW, KL

Cena nie obejmuje:

  • biletu wstępu na targi muzyczne we Frankurcie - 30 €
  • kosztów realizacji programu (bilety wstępu, usługi lokalnych przewodników, parkingi) - 15 euro - płatne obligatoryjnie na miejscu, nie podlega rozliczeniu
  • napoi do posiłków
Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:1077
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb