Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

SARDYNIA - 7 DNI

SAMOLOTEM Z GDAŃSKA !!!

Termin:05 - 11.04.2019
Cena:3740 zł

PROGRAM:

OFERTA DO DRUKU W PDF - KLIKNIJ

Dzień 1 - Piątek - 05.04.2019 (Gdańsk – Piza – Livorno – Olbia) 
Zbiórka uczestników na lotnisku w Gdańsku (meetingpoint) o godz. 04:45. Check in. Wylot samolotu o godz. 06:45, przylot do Pizy o godz. 9:05. Przejazd do centrum Pizy, zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Około godz. 16:30 przejazd do portu promowego w Livorno. Check in, na promie obiadokolacja i nocleg na promie. Nocny rejs z Livorno do Olbii.
Dzień 2 - Sobota - 06.04.2019 (Olbia - Dolomity Sardynii - Szmaragdowe Wybrzeże)
Po śniadaniu wyokrętowanie, a następnie dalsza podróż autokarem z Olbii w kierunku tzw. Dolomitów Sardynii czyli do San Pantaleo. Granitowe skały, które otaczają miejscowość, nadają okolicy w połączeniu z wybrzeżem przepiękny widok. Zwiedzanie miasteczka i małych galerii obrazów – które są wystawione przez malarzy, którzy chętnie tu przebywają i uwieczniają przepiękne widoki. Czas wolny. Po południu przejazd przepiękną, zapierającą dech w piersiach drogą wzdłuż wybrzeża Costa Smeralda. Przejazd drogą wzdłuż znanego na całym świecie wybrzeża granitowego z białymi plażami i szmaragdowo niebieskim morzem dostarczy Państwu niezapomnianych przeżyć i widoków. Po drodze postój w Porto Cervo, centralnym punkcie Szmaragdowego Wybrzeża z przepięknym portem jachtowym – miejscem spotkań zamożnych turystów. Odwiedzimy Cala di Volpe i Porto Rotondo to przepiękne miejscowości, które zapraszają do spacerów i własnych odkryć. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3 - Niedziela - 07.04.2019  (Region Gallura)
Po śniadaniu przejazd do Calangianus – jednego z najbogatszych miejsc na Sardynii, słynącego z produkcji korka. Zwiedzimy muzeum korka, które ma siedzibę w przepięknym kompleksie klasztornym z XVIII w. znajdującym się w centrum miejscowości. Poznamy wszystkie fazy i tajniki produkcji korka. W Tempio Pausania – małej idyllicznej stolicy regionu Gallury, czas wolny z przerwą na lokalny obiad. To miasteczko jest położone u podnóża Monte Limbara, jego historyczne centrum ze starodawnymi, granitowymi budynkami, nadają miastu specyficzny urok. Podobnie malowniczo powita nas Castelsardo, (zamek Sardyńczyków) miejscowość, która do dziś nie straciła swojego średniowiecznego charakteru, z malowniczymi tarasami, z których w słoneczne dni, oprócz wspaniałego wybrzeża można zobaczyć również wybrzeże Korsyki. Zobaczymy tu Katedrę Sant'Antonio Abate i Diecezjalne Muzeum Sztuki Sakralnej znajdujące się w podziemiach katedry. Zwiedzimy krypty antycznego rzymskiego Kościoła, na których to później została zbudowana Katedra św. Antoniego Abate. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 4 - Poniedziałek - 08.04.2019 (Wyspa La Maddalena)
Po śniadaniu przejazd do Palau skąd promem przedostaniemy się na wyspę La Maddalene. Ciężko uwierzyć, ale przeniesiemy się w tropikalny klimat, gdzie szmaragdowozielone morze otacza skupisko większych i mniejszych ponad 50 wysepek Arcipelago La Maddalena. Podczas objazdu wyspy panoramiczną drogą, gdzie widoki zapierają dech w piersiach, odwiedzimy gospodarstwo agroturystyczne, gdzie czekać będzie na nas niezapomniane przeżycie. Oprócz tradycyjnego sardyńskiego obiadu składającego się z lokalnych produktów zobaczymy również występ folklorystycznego zespołu z regionalnym programem. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 5 - Wtorek - 09.04.2019 (Porto Cervo – Olbia)
Po śniadaniu z łezką w oku opuszczamy nasz hotel na Szmaragdowym Wybrzeżu. Przejazd do Porto Cervo – czas wolny. Po południu przejazd do Olbi – tego przepięknego portowego miasta. Spacer po mieście we własnym zakresie. Późnym popołudniem Check in na promie w Olbii. Nocny rejs do Livorno.
Dzień 6 - Środa -  10.04.2019 (Livorno - Bergamo)
Po śniadaniu opuścimy prom w Livorno. Przejazd autokarem do Bergamo, miasta w regionie Lombardia, położonego u południowych podnóży Alp Bergamskich. Po południu zwiedzanie tego urokliwego miasta z przewodnikiem. Czas wolny, a około 18:30 przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 7 - Czwartek - 11.04.2019 (Mediolan/ Bergamo – Gdańsk)
Po śniadaniu około godz. 7:45 przejazd na lotnisko w Bergamo. Wylot samolotu o godz. 10:15, przylot do Gdańska o godz. 12:20. Zakończenie wycieczki.

Cena obejmuje:

 • Przelot samolotem linii lotniczych Ryanair (Gdańsk - Piza, Bergamo - Gdańsk), (bagaż podręczny 20cm x 30cm x 40cm)
 • Przejazdy komfortowym autokarem ****(odstęp między siedzeniami min 87cm)
 • 1 nocleg w pokojach dwuosobowych w Hotelu ***/**** w okolicach Bergamo
 • 3 noclegi w Hotelu **** na Szmaragdowym Wybrzeżu
 • 2 nocne rejsy promem Livorno – Olbia – Livorno
 • 2 noclegi na promie w dwuosobowych kabinach
 • Rejs promem Palau – La Maddalena – Palau
 • 1 obiad w Gospodarstwie Agroturystycznym i występ zespołu folklorystycznego
 • 4 śniadania w hotelu i 2 śniadania kontynentalne na promie
 • 2 x 3-daniowe obiadokolacje w hotelu na Szmaragdowym Wybrzeżu
 • 1 obiadokolacja w hotelu w Bergamo
 • 1 obiadokolacja na promie Livorno - Olbia
 • Opiekę pilota – ATS Service
 • Ubezpieczenie NNW, KL (bez chorób przewlekłych), BP

Cena nie obejmuje:

 • kosztów realizacji programu (bilety wstępu, usługi lokalnych przewodników, system Tour Guide, parkingi) - 55 euro - płatne obligatoryjnie na miejscu, nie podlega rozliczeniu
 • napoi do posiłków

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 310zł

Dopłata do bagażu w samolocie (w obie strony):

 • ok. 80 zł - "duży" bagaż podręczny do 10 kg (wymiary: 55cm x 40cm x 20cm)
 • ok. 220 zł - bagaż rejestrowany do 20 kg (wymiary: 119cm x 119cm x 81cm)

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń:

 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych – 40 zł
 • ubezpieczenia kosztów rezygnacji z wycieczki (powody rezygnacji są ściśle określone przez ubezpieczyciela):

                     - 100zł dla osób w pokoju dwuosobowym
                     - 120 zł dla osób w pokoju jednoosobowym

 Uwaga: Limit bagażowy w autokarze – bagaż podstawowy 15kg/os. + bagaż podręczny 5kg/os.

 

Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:1032
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb