Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Wrocław i Praga

Wrocław i Praga w świątecznej szacie oraz Zamek Książ

Termin:27 - 30.11.2021
Cena:1250 zł

WROCŁAW – KUDOWA ZDRÓJ – PRAGA – WAŁBRZYCH - KSIĄŻ

Zapisy do 30.10.2021

Program wycieczki:

Dzień 1 sobota  27.11.21

Wyjazd autokarem z:

- Rumia, sprzed Dworca PKP - godz. 5:00,
- Gdynia Dworzc PKP - godz. 5:20,
- Sopot, Al. Niepodległości - Stacja Paliw BP - godz. 5:40,
- Gdańsk Oliwa, przystanek przy pętli tramwajowej - 5:50,
- Gdańsk Wrzeszcz - przystanek przy Pomniku Piłsudskiego - 6:00,
- Gdańsk Główny Dworca PKP - przystanek przy restauracji KFC - 6:10

Przejazd do Wrocławia z przerwą śniadaniową w okolicach Grudziądza. Przyjazd ok. godz. 14.30. Spacer po mieście z przewodnikiem - ok. 3 godziny. Czas wolny na Jarmarku Bożonarodzeniowym.
Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu, to jeden z najpiękniejszych jarmarków. W tym wyjątkowym czasie serce Wrocławia zaczyna bić mocniej... Wrocławski Rynek staje się tłem dla bajkowej scenerii... Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na mieszkańców Wrocławia i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego...!
Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 2 niedziela 28.11.21

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Kudowy Zdroju – godzinna przerwa, dalszy przejazd do Pragi. Popołudniowe zwiedzanie Pragi z przewodnikiem – Klasztor na Strachovie, Katedra św. Wita, Zamek Królewski, Złota Uliczka, Most Karola, następnie czas wolny na głównym Praskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Jarmark Bożonarodzeniowy w Pradze należy do najpopularniejszych i najbardziej uznanych w Europie. Każdego roku gości tysiące odwiedzających, których oczy napawa widok pięknie przyozdobionej, ogromnej choinki oraz setki świątecznych straganów. Centrum jarmarku znajduje się zawsze na Rynku Staromiejskim. Na straganach obejrzeć i zakupić można między innymi ozdoby choinkowe, rękodzieło, biżuterię oraz niezliczoną ilość potraw i przysmaków, które kuszą swoim wyglądem i zapachem. Bez wątpienia królem jarmarku bożonarodzeniowego w Pradze jest trdelnik – słodkie drożdżowe ciasto z cukrem i cynamonem nawijane na walce kręcące się później nad ogniem. Zakwaterowanie w hotelu w Pradze.

Dzień 3 poniedziałek 29.11.21

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Pragi z jej najważniejszymi zabytkami - Trakt Królewski, Brama Prochowa, Rynek Starego Miasta: Ratusz, Kościół św. Mikołaja, Gotycki Kościół Marii Panny, pomnik Jana Husa. Czas wolny. Po południu przejazd na nocleg do Hotelu w okolicach Wałbrzycha.

Dzień 4 wtorek 30.11.21

Po śniadaniu przejazd do Książa – zwiedzanie majestatycznego zamku z przewodnikiem. Czas wolny. Około godz. 13.00 wyruszymy w drogę powrotną do Trójmiasta.

Cena obejmuje:

• przejazdy komfortowym autokarem ****(odstęp między siedzeniami min 87cm)
• 3 noclegi w pokojach dwuosobowych w hotelach ***                                                                                                                                                                                                                                                                                         • wyżywienie wg programu
• opiekę pilota – ATS Service
• ubezpieczenie NNW, KL (bez chorób przewlekłych), BP

Cena nie obejmuje:

• kosztów realizacji programu: bilety wstępu, usługi lokalnych przewodników, system Tour Guide, parkingi) - 230 zł - płatne obligatoryjnie na miejscu, nie podlega rozliczeniu
• napoi do posiłków

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 200 zł

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń:
- ubezpieczenia od chorób przewlekłych – 40 zł                                                                                                                                                                                                                                                                                                   - ubezpieczenie od zachorowania COVID - 70 zł  

Uwaga:

Podróżujący z Polski do Czech mają obowiązek okazania zaświadczenia o przyjęciu dwóch dawek szczepionki na COVID-19 (upłynęło min. 14 dni od drugiego szczepienia lub min. 14 dni od przyjęcia szczepionki jednodawkowej), odbyciu choroby (upłynęło nie więcej niż 180 dni) lub wykonania testu (antygenowy ważny 48h lub PCR ważny 72h – obowiązuje osoby powyżej 5 roku życia). Honorowane są tzw. paszporty COVIDowe lub zaświadczenia krajowe przetłumaczone na język czeski/angielski.

Uwaga: Limit bagażowy w autokarze – bagaż podstawowy 15kg/os. + bagaż podręczny 5kg/os.

 

Galeria zdjęć

 

Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:3454
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb