Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

Wrocław i Praga

Wrocław i Praga w świątecznej szacie oraz Zamek Książ

Termin:02 - 05.12.2022
Cena:1385 zł

WROCŁAW – KUDOWA ZDRÓJ – PRAGA – WAŁBRZYCH - KSIĄŻ

Program wycieczki:

Dzień 1 piątek  02.12.22

Wyjazd autokarem z:

- Rumia, sprzed Dworca PKP - godz. 5:00,
- Gdynia Dworzc PKP - godz. 5:20,
- Sopot, Al. Niepodległości - Stacja Paliw BP - godz. 5:40,
- Gdańsk Oliwa, przystanek przy pętli tramwajowej - 5:50,
- Gdańsk Wrzeszcz - przystanek przy Pomniku Piłsudskiego - 6:00,
- Gdańsk Główny Dworca PKP - przystanek przy restauracji KFC - 6:10

Przejazd do Wrocławia z przerwą śniadaniową w okolicach Grudziądza. Przyjazd ok. godz. 14.30. Spacer po mieście z przewodnikiem - ok. 3 godziny. Czas wolny na Jarmarku Bożonarodzeniowym.
Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu, to jeden z najpiękniejszych jarmarków. W tym wyjątkowym czasie serce Wrocławia zaczyna bić mocniej... Wrocławski Rynek staje się tłem dla bajkowej scenerii... Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na mieszkańców Wrocławia i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego...!
Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 2 sobota 03.12.22

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Kudowy Zdroju – godzinna przerwa, dalszy przejazd do Pragi. Popołudniowe zwiedzanie Pragi z przewodnikiem – Klasztor na Strachovie, Katedra św. Wita, Zamek Królewski, Złota Uliczka, Most Karola, następnie czas wolny na głównym Praskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Jarmark Bożonarodzeniowy w Pradze należy do najpopularniejszych i najbardziej uznanych w Europie. Każdego roku gości tysiące odwiedzających, których oczy napawa widok pięknie przyozdobionej, ogromnej choinki oraz setki świątecznych straganów. Centrum jarmarku znajduje się zawsze na Rynku Staromiejskim. Na straganach obejrzeć i zakupić można między innymi ozdoby choinkowe, rękodzieło, biżuterię oraz niezliczoną ilość potraw i przysmaków, które kuszą swoim wyglądem i zapachem. Bez wątpienia królem jarmarku bożonarodzeniowego w Pradze jest trdelnik – słodkie drożdżowe ciasto z cukrem i cynamonem nawijane na walce kręcące się później nad ogniem. Zakwaterowanie w hotelu w Pradze.

Dzień 3 niedziela 04.12.22

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Pragi z jej najważniejszymi zabytkami - Trakt Królewski, Brama Prochowa, Rynek Starego Miasta: Ratusz, Kościół św. Mikołaja, Gotycki Kościół Marii Panny, pomnik Jana Husa. Czas wolny. Po południu przejazd na nocleg do Hotelu w okolicach Wałbrzycha.

Dzień 4 poniedziałek 05.12.22

Po śniadaniu przejazd do Książa – zwiedzanie majestatycznego zamku z przewodnikiem. Czas wolny. Około godz. 13.00 wyruszymy w drogę powrotną do Trójmiasta.

Cena obejmuje:

• przejazdy komfortowym autokarem ****(odstęp między siedzeniami min 87cm)
• 3 noclegi w pokojach dwuosobowych w hotelach ***/****
• 3 śniadania i 3 obiadokolacje
• opiekę pilota – ATS Service
• ubezpieczenie NNW, KL, BP

Cena nie obejmuje:

• kosztów realizacji programu: bilety wstępu, usługi lokalnych przewodników, system Tour Guide, parkingi) - 260 zł - płatne obligatoryjnie na miejscu, nie podlega rozliczeniu
• napoi do posiłków

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 250 zł

Uwaga: Limit bagażowy w autokarze – bagaż podstawowy 15kg/os. + bagaż podręczny 5kg/os.

 

Galeria zdjęć

 

Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:6129
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb