Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka
Szukaj ofert
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Kalendarz

WENECJA JULIJSKA I SŁOWEŃSKIE WINO

GRADO - PIRAN - TRIEST

Termin:20 - 24.04.2020
Cena:2995 zł

PROGRAM WYCIECZKI:

O godz. 14.00 przelot samolotem Gdańsk – Bergamo, przejazd autokarem na wybrzeże adriatyckie do miejscowości Grado na cztery noclegi w przepięknie położonym Hotelu Laguna Palace **** . Za prestiż, który oferuje miejscowość niestety trzeba nieco dopłacić. Ze wszystkich pięciu najważniejszych kurortów północnego wybrzeża Adriatyku we Włoszech, Grado jest najdroższe. Nie jest dużo droższe, ale średnia cena za nocleg zawsze jest tu nieco wyższa niż w sąsiednich miejscowościach. Warto jednak zatrzymać się tutaj chociażby na kilka dni. Niewątpliwą zaletą Grado jest fakt, że leżąc na piasku w stronę morza przez cały dzień na wprost jest słońce. Jest to charakterystyczne dla tego wybrzeża, w odróżnieniu od kurortów w głębi Włoch. Od 1989 r. plaża w Grado regularnie otrzymuje słynny prestiżowy certyfikat Bandiera Blu świadczący o szczególnej czystości wody i piasku oraz o poziomie świadczonych na plaży usług. Prostopadle od przystani rozchodzą się uliczki, które są zamknięte dla ruchu samochodowego. Wieczorami tętnią życiem. Na ulicach rozstawiane są restauracyjne stoliki, a sklepy i pizzerie czynne są do późnych godzin nocnych. Starówka, restauracje, najważniejsze budynki, główne place, fontanny i szlaki spacerowe w nocy są efektownie oświetlone. Miasto wydaje się nigdy nie zasypiać. Nawet późną nocą po lagunie i wewnętrznych kanałach pływają oświetlone łodzie i jachty, a restauracje są pełne ludzi do późnej nocy. W drugim dniu pobytu udamy się na wycieczkę do przepięknie położonej na wybrzeżu Słoweńskim miejscowości Piran i Triestu. Zwiedzimy Stare Miasto, Zamek Miramare i Teatr Verdiego. Trzeciego dnia odwiedzimy Akwieje, Gorice i pojedziemy zobaczyć przepiękne wzgórza Collio na degustacje wina i lokalnych przysmaków. Czwartego dnia pozostaniemy na miejscu – plażowanie, rejs statkiem po lagunie i na wyspę Barbana – po południu czas wolny. Piątego dnia po śniadaniu z łezka w oku opuścimy przepiękne Grado – transfer na lotnisko w Bergamo i odlot o godz. 17.55 do Gdańska.

Cena zawiera:

  • przelot samolotem: Gdańsk - Bergamo, Bergamo - Gdańsk (bagaż podręczny do 10kg, wymiary: 40cm x 20cm x 25cm)
  • transport autokarem **** ( odstęp między siedzeniami min. 78 cm.)
  • zakwaterowanie w hotelach
  • wyżywienie HB
  • opiekę pilota - ATS Service
  • ubezpieczenie KL (bez chorób przewlekłych), NNW i bagaż

Cena nie zawiera:

  • kosztów realizacji programu (bilety wstępu, usługi lokalnych przewodników, system słuchawkowy Tour Guide, parkingi) - 75€ - płatne obligatoryjnie na miejscu, nie podlega rozliczeniu
  • napoi do posiłków

Dopłata do bagażu w samolocie:

  • ok. 140 zł - "duży" bagaż podręczny do 10 kg (wymiary: 55cm x 40cm x 20cm)
  • ok. 280 zł - bagaż rejestrowany do 20 kg (wymiary: 149cm x 119cm x 171cm)

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia obejmującego choroby przewlekłe do Kosztów Rezygnacji w wycieczki w kwocie 100 zł.

Uwaga: Limit bagażowy w autokarze – bagaż podstawowy 15kg/os. + bagaż podręczny 5kg/os.

Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:17269
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb