Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka
Szukaj ofert
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Kalendarz

O nas

Podróżowanie od lat jest naszą inspiracją, dlatego staramy się sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom. Nasza firma powstała przed ponad dwudziestoma laty jako firma rodzinna i w takiej atmosferze staramy się organizować nasze wycieczki. Cenimy sobie wysoki profesjonalizm i odpowiedzialność. Dbamy o szczegóły, a zarazem przywiązujemy dużą wagę do komfortu podróży.

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszych doświadczonych współpracowników i komfortowo wyposażone autokary marki SETRA i VOLVO. Wielką wagę przykładamy również do profesjonalnego transportu sprzętu narciarskiego i rowerowego. Organizujemy kompleksowe wyjazdy na narty do Austrii i do Włoch oraz cieszące się coraz większą popularnością wycieczki rowerowe po kraju i zagranicy.

Mamy wielu zadowolonych, stałych klientów - głównie emerytów, dla których negocjujemy najlepsze ceny. Nasza oferta turystyczna jest dostosowana do klientów indywidualnych i grup zorganizowanych. Zachęcamy do zapoznania sie z ofertami na okres letni i zimowy znajdujących się w katalogach i być może wyboru jednej z wielu propozycji. Chętnie służymy pomocą w wyborze i w rezerwacji.

Co może być piękniejszego, niż wędrować po świecie? Poznawać ludzi, kraje i naturę...
a wspomnienia i wrażenia zabrać ze sobą do domów i zachować je w pamięci...

 

 

Podróżuj z nami...

Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:10899
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb