Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka
Szukaj ofert
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Kalendarz

Hiszpania dla młodzieży

Paryż - Barcelona, Gardaland

Termin:12 - 23.08.2014
Cena:2240 zł

Program:

Dzień 1:

Zbiórka przed Dworcem PKP Gdynia Główna (przy poczcie) o godz. 20:00; wyjazd o godz. 20:15. Przejazd tranzytowy przez Niemcy, Belgię do Francji.

Dzień 2:

Śniadanie na trasie. Drugie śniadanie na trasie. Przyjazd do hotelu ok. godz. 16:00. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3:

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu o godz. 11:00. Wyjazd do Paryża o godz. 12:00. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, w programie m.in.: Katedra Notre Dame, Pałac Sprawiedliwości, Wieża Eiffle, Pola Marsowe, Cmentarz Pere Lachaise z grobowcem F. Chopina, Montrmartre - Bazylika Sacre Couer, Dzielnica XXI w. Obiad. Wyjazd z Paryża. Kolacja na trasie – dokarmianie. Wyjazd w stronę Hiszpanii.

Dzień 4:

Przejazd na Costa Brava. Śniadanie, zakwaterowanie w hotelu, całodzienny wypoczynek, plażowanie i korzystanie z atrakcji hotelu. Obiad, kolacja, nocleg.

Dzień 5:

Śniadanie; Przejazd do Barcelony. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, zwiedzimy m.in. katedra św. Eulalii; bazylika Sagrada Familia; Park Güell; Stadion Camp Nou; Stadion Olimpijski; taras widokowy na Wzgórzu Montjuic (piękna panorama miasta!); Pokaz Magicznej Fontanny z podkładem muzycznym; pomnik Kolumba; przewidziane 1 - 2 godz. czasu wolnego w rejonie ulicy Las Ramblas. Powrót do hotelu na obiad. Kolacja, nocleg.

Dzień 6:

Śniadanie. Wypoczynek na Costa Brawa; plażowanie i korzystanie z atrakcji hotelu – programy animacyjne dla dzieci. Obiad, kolacja, nocleg.

Dzień 7:

Śniadanie. Wypoczynek na Costa Brawa; plażowanie i korzystanie z atrakcji hotelu – programy animacyjne dla dzieci. Obiad, kolacja, nocleg.

Dzień 8:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Aqua Parku. Korzystanie z atrakcji parku wodnego: zjeżdżalnia ślimak, zjeżdżalnia tornado, zjeżdżalnia na pontonach, zabawy i animacje dla dzieci. Powrót do hotelu na obiadokolację. Wyjazd w stronę Włoch. Około północy odwiedzimy Cannes – miejscowość słynącą z odbywającego się co rocznie największego festiwalu filmowego w Europie. Kolacja na trasie.

Dzień 9:

Śniadanie na trasie. Przyjazd do hotelu w Bovolone, zakwaterowanie, obiad. Czas na odpoczynek. Wieczorne wyjście do centrum miasta. Kolacja, nocleg.

Dzień 10:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Gardaland w godzinach porannych. Pobyt w parku i korzystanie z jego atrakcji, m.in.: zjeżdżalnie wodne, kolejki górskie, przygody w wymiarze 4D. Obiad na terenie parku. Wyjazd w stronę Polski. Kolacja na trasie.

Dzień 11:

Zakwaterowanie w hotelu w Kudowie – Zdrój, śniadanie, czas na wypoczynek. Po obiedzie wyjście do centrum miasta. Kolacja, nocleg.

Dzień 12:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w stronę powrotną. Obiad na trasie. Przyjazd do Gdyni ok. godz. 20:00.

 

Cena obejmuje:

 • przejazd komfortowym autokarem,
 • zakwaterowanie w hotelach **/***,
 • wyżywienie wg. programu (śniadania wzmocnione, obiady i kolacje),
 • opieka kierownika oraz wychowawców,
 • ubezpieczenie NNW,
 • KL, bagaż,
 • realizacja programu turystycznego.

 

Cena nie obejmuje:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • taksy klimatycznej w Hiszpanii,
 • usług miejscowych przewodników,
 • całodniowego pobyt w Parku wodnym w Hiszpanii oraz w Gardalandzie
 • w sumie 340 zł płatnych w autokarze.
Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:17364
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb