Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka
Szukaj ofert
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Kalendarz

BERLIN I BRANDENBURGIA

WEEKEND MAJOWY
SAMOLOTEM Z GDAŃSKA

Termin:30.04 - 03.05.2019
Cena:1490 zł

PROGRAM WYCIECZKI:

Dzień 1 - Wtorek - 30.04.2019
Zbiórka uczestników na lotnisku w Gdańsku (meetingpoint) o godz. 06:00. Check in. Wylot samolotu o godz. 07:45, przylot do Berlina o godz. 9:00. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Berlina, m.in.: Brama Brandenburska, Aleja pod Lipami, Reichstag - siedziba Niemieckiego Parlamentu, pozostałości Muru Berlińskiego, Placz Poczdamcki - nazywany berlińskim Manhattanem, Pomnik Holocaustu - upamiętniający Pomordowanych Żydów, Check Point Charlie, Wpisana na Światową Listę UNESCO - Wyspa Muzeów oraz wiele innych atrakcji. Czas wolny, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
Dzień 2 - Środa - 01.05.2019
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem. Przejazd do Poczdamu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in.: Pałac i Park Sanssouci: rokokowy pałac Hohenzollernów, wzniesiony w latach 1745–1747 jako rezydencja letnia na zlecenie króla Prus Fryderyka II Wielkiego, Park wokół pałacu zajmuje powierzchnię 287 hektarów i składa się z kilku różnorodnych ogrodów, Nowy Ogród z przepieknymi zabytkami takimi jak Pałacyk Cecylienhof - miejsce obrad Konferencji Poczdamskiej, Urokliwa dzielnica holenderska, rosyjska kolonia Aleksandrówka, Kościół Francuski, Most Glienicke. Powrót do Belina, rejs statkiem wycieczkowym po Szprewie, zwiedzanie miasta z perspektywy rzeki i kanałów. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 3 - Czwartek - 02.05.2019
Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie z przewodnikiem atrakcji Brandenburgii, m.in.: Podnośnia statków Niederfinow - śluza windowa na Kanale Odra-Hawela, zbudowana została w latach 1927–1934 kosztem 27,5 miliona ówczesnych marek niemieckich. Różnica poziomów pomiędzy górnym a dolnym odcinkiem kanału wynosi 36 metrów. Różnicę tę statki pokonują w wypełnionej wodą olbrzymiej wannie, która jest podnoszona lub opuszczana za pomocą czterech mechanizmów zębatkowych. Chorin - gotycki zespół klasztorny, dawne opactwo cystersów, sekularyzowane w 1542, obecnie w częściowej ruinie. Ze względu na bogactwo form architektonicznych z XIV w. zespół ten zaliczany jest do najcenniejszych przykładów gotyku ceglanego. Przejazd do Templina - spacer po starym mieście. Czas wolny, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg. 
Dzień 4 - Piątek - 03.05.2019
Śniadanie, wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie atrakcji Brandenburgii. Ok. południa wyjazd w grogę powrotną. Przyjazd do Trójmiasta w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:

  • Przelot samolotem linii lotniczych EasyJet (Gdańsk - Berlin), (bagaż podręczny do 10 kg, wymiary: 56 cm x 45 cm x 25 cm)
  • Przejazdy komfortowym autokarem ****(odstęp między siedzeniami min 87cm)
  • 2 noclegi w pokojach dwuosobowych w Hotelu ***/**** w Berlinie
  • 1 nocleg w Hotelu ***/**** w okolicach Templina
  • 3 śniadania w hotelach
  • Opiekę pilota – ATS Service
  • Ubezpieczenie NNW, KL (bez chorób przewlekłych), BP

Cena nie obejmuje:

  • kosztów realizacji programu (bilety wstępu, usługi lokalnych przewodników, system Tour Guide, parkingi) -  - płatne obligatoryjnie na miejscu, nie podlega rozliczeniu

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 330 zł

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń:

ubezpieczenia od chorób przewlekłych – 20 zł
ubezpieczenia kosztów rezygnacji z wycieczki (powody rezygnacji są ściśle określone przez ubezpieczyciela):

- 40 zł dla osób w pokoju dwuosobowym
- 50 zł dla osób w pokoju jednoosobowym

 Uwaga: Limit bagażowy w autokarze – bagaż podstawowy 15kg/os. + bagaż podręczny 5kg/os.

Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:17380
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb