Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka
Szukaj ofert
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Kalendarz

PIELGRZYMKA DO WŁOCH - 8 DNI

SAMOLOTEM Z GDAŃSKA

Cena:2790 zł

PROGRAM PIELGRZYMKI:
Dzień 1 - Piątek       Gdańsk – Piza – Orvieto – Rzym
Zbiórka uczestników o godz. 4:45 na lotnisku w Gdańsku (meetingpoint). Odprawa biletowo - bagażowa, wylot samolotu linii Ryanair o godz. 6:45 do Pizy. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in.: Piazza Duomo z słynną Krzywą Wieżą, Babtysterium oraz monumentalną Katedrą. Przejazd do Orvietto, gdzie zobaczymy: Katedrę Duomo oraz studnię św. Patryka. Następnie zakwaterowanie, obiadokolacja oraz nocleg w hotelu w okolicach Rzymu.
Dzień 2 - Sobota       Rzym
Śniadanie. Przejazd do Rzymu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in: Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Forum Romanum, Colosseum. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3 - Niedziela       Watykan - Rzym
Śniadanie, przejazd do Watykanu. Udział w niedzielnej modlitwie z Papieżem Franciszkiem „Anioł Pański" na placu Św. Piotra. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra wraz z nawiedzeniem Grobu Świętego Jana Pawła II. Zwiedzanie Muzeów Watykańskich. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4 - Poniedziałek       Rzym
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem, zobaczymy, m.in.: Bazylikę na Lateranie oraz Bazylikę Matki Bożej Śnieżnej. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5 - Wtorek      Monte Cassino
Śniadanie. Przejazd na Monte Cassino, zwiedzanie klasztoru Benedyktyńskiego oraz modlitwa na cmentarzu polskich żołnierzy. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 6 - Środa      Cascia - Asyż
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Cascii, gdzie znajduje się Sanktuarium św. Rity z sarkofagiem z nienaruszonym ciałetm Świętej. Następnie przejazd do Asyżu, zwiedzanie miasta, m.in.: Bazylika Dolna i Górna, z nawiedzeniem Gróbu św. Franciszka. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 7 - Czwartek       Padwa
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Padwy, gdzie zobaczymy m.in. Bazylikę św. Antoniego. Spacer po mieście z przewodnikiem. Przejazd w okolice Werony. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 8 - Piątek       Bergamo - Gdańsk
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Bergamo. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Przejazd na lotnisko. Odprawa biletowo - bagażowa, wylot samolotu linii Ryanair o godz. 17:50 do Gdańska. Zakończenie pielgrzymki.

Cena obejmuje:

  • przelot samolotem linii lotniczych Ryanair na trasie: Gdańsk – Piza, Bergamo - Gdańsk
  • przejazd komfortowym autokarem**** we Włoszech (odstęp między siedzeniami 87cm)
  • 7 noclegów w hotelach (pokoje 2 i 3 osobowe)
  • wyżywienie (7 x śniadań kontynentalnych, 7 x obiadokolacja)
  • opiekę pilota, opiekę kapłana
  • ubezpieczenie NNW, KL, BP

Cena nie obejmuje:

  • opłat do odwiedzanych obiektów, usług lokalnych przewodników, przejazdów komunikacją miejską, wjazdów do miast, opłat klimatycznych (ok. 120 euro za osobę, płatne obligatoryjnie u pilota)
  • napoi do obiadokolacji

Kalkulacja przygotowana dla grupy 45 osób płacących.
W przypadku zmiany ilości uczestników cena może ulec zmianie.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Galeria zdjęć

Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:17385
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb