Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka

LWÓW - 6 DNI

ZŁOTA PODKOWA
OLESKO - PODHORCE - ZŁOCZÓW
AUTOKAR

Termin:25 - 30.07.2018
Cena:1295 zł

Program:

Dzień 1
Wyjazd autokarem z Trójmiasta ok. godz. 600. Przejazd do Zamościa, zakwaterowanie w hotelu***, obiadokolacja, nocleg. Dla chętnych wieczorny spacer po mieście.
Dzień 2
Śniadanie. Wykwaterowanie, przejazd na przejście graniczne z Ukrainą (Hrebenne), przekroczenie granicy. Zwiedzanie Zamku w Żółkwi wybudowanego w latach 1594-1610 oraz Kolegiaty p.w. św. Wawrzyńca z grobowcami Jakuba i Konstantego Sobieskich. Przejazd do Lwowa, zakwaterowanie w luksusowym Taurus Hotel & Spa****. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzania Lwowa z przewodnikiem, m.in.: wnętrza Opery Lwowskiej, Katedra Św. Jura, Stare Miasto: Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Rynek, Dzielnica Ormiańska z Katedrą, Kościół Dominikanów, Arsenał Królewski, Cerkiew Wołoska, plac oraz pomnik Mickiewicza. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie tzw. Złotej Podkowy - trzech magnackich rezydencji, niegdyś wspaniałych siedzib wybitnych polskich rodów, dziś przypominających o burzliwej historii tych ziem i czasach dawnej chwały Rzeczypospolitej: Olesko - Zamek pochodzący z XIII w. – miejsce urodzenia Króla Jana III Sobieskiego, otoczony parkiem zamek uchodzi za jeden z najpiękniejszych na Ukrainie, Pałac w Podhorcach - imponującą rezydencję wybudował w latach 1635-40 Stanisław Koniecpolski, niegdyś jedna z najwspanialszych rezydencji magnackich na kresach dawnej Rzeczypospolitej, dzisiaj niestety jest ruiną, Złoczów - najważniejszym zabytkiem jest tu zamek Sobieskich otoczony potężnymi kamiennymi wałami. To jedno z nielicznych dotąd zachowanych w Europie XVII-wiecznych założeń obronnych, któremu udało się przywrócić dawny wygląd. W skład kompleksu zamkowego wchodzą między innymi: Pałac Wielki i Pałac Chiński. Powrót do hotelu we Lwowie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5
Śniadanie, wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, m.in. wizyta na Cmentarzu Łyczakowskim i Cmentarzu Orląt Lwowskich. Przejazd przez przejście graniczne Hrebenne do Zamościa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. Dla chętnych wieczorny spacer po mieście.
Dzień 6
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotna do Trójmiasta. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:

  • przejazd komfortowym autokarem ****
  • zakwaterowanie w hotelach trzy i czterogwiazdkowych w pokojach 2-os.
  • wyżywienie: (5 x śniadanie i 5 x obiadokolacja, poczęstunek śniadaniowy w dniu wyjazdu)
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie NNW, BP, KL (bez chorób przewlekłych)

Cena nie obejmuje:

  • kosztów realizacji programu (bilety wstępu, usługi lokalnych przewodników, system Tour Guide, parkingi) – 100zł - płatne obligatoryjnie na miejscu, nie podlega rozliczeniu
  • napoi do obiadokolacji
  • wydatków własnych

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 300 zł

Uwaga: Limit bagażowy w autokarze – bagaż podstawowy 15kg/os. + bagaż podręczny 5kg/os.

UWAGA!!! WYMAGANY PASZPORT (ważny conajmniej 6 miesięcy licząc od dnia 30.07.2018)

Galeria zdjęć