Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka
Szukaj ofert
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Kalendarz

LWÓW - 6 DNI

ZŁOTA PODKOWA
OLESKO - PODHORCE - ZŁOCZÓW
AUTOKAR

Termin:25 - 30.07.2018
Cena:1295 zł

Program:

Dzień 1
Wyjazd autokarem z Trójmiasta ok. godz. 600. Przejazd do Zamościa, zakwaterowanie w hotelu***, obiadokolacja, nocleg. Dla chętnych wieczorny spacer po mieście.
Dzień 2
Śniadanie. Wykwaterowanie, przejazd na przejście graniczne z Ukrainą (Hrebenne), przekroczenie granicy. Zwiedzanie Zamku w Żółkwi wybudowanego w latach 1594-1610 oraz Kolegiaty p.w. św. Wawrzyńca z grobowcami Jakuba i Konstantego Sobieskich. Przejazd do Lwowa, zakwaterowanie w luksusowym Taurus Hotel & Spa****. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzania Lwowa z przewodnikiem, m.in.: wnętrza Opery Lwowskiej, Katedra Św. Jura, Stare Miasto: Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Rynek, Dzielnica Ormiańska z Katedrą, Kościół Dominikanów, Arsenał Królewski, Cerkiew Wołoska, plac oraz pomnik Mickiewicza. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie tzw. Złotej Podkowy - trzech magnackich rezydencji, niegdyś wspaniałych siedzib wybitnych polskich rodów, dziś przypominających o burzliwej historii tych ziem i czasach dawnej chwały Rzeczypospolitej: Olesko - Zamek pochodzący z XIII w. – miejsce urodzenia Króla Jana III Sobieskiego, otoczony parkiem zamek uchodzi za jeden z najpiękniejszych na Ukrainie, Pałac w Podhorcach - imponującą rezydencję wybudował w latach 1635-40 Stanisław Koniecpolski, niegdyś jedna z najwspanialszych rezydencji magnackich na kresach dawnej Rzeczypospolitej, dzisiaj niestety jest ruiną, Złoczów - najważniejszym zabytkiem jest tu zamek Sobieskich otoczony potężnymi kamiennymi wałami. To jedno z nielicznych dotąd zachowanych w Europie XVII-wiecznych założeń obronnych, któremu udało się przywrócić dawny wygląd. W skład kompleksu zamkowego wchodzą między innymi: Pałac Wielki i Pałac Chiński. Powrót do hotelu we Lwowie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5
Śniadanie, wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, m.in. wizyta na Cmentarzu Łyczakowskim i Cmentarzu Orląt Lwowskich. Przejazd przez przejście graniczne Hrebenne do Zamościa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. Dla chętnych wieczorny spacer po mieście.
Dzień 6
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotna do Trójmiasta. Przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:

  • przejazd komfortowym autokarem ****
  • zakwaterowanie w hotelach trzy i czterogwiazdkowych w pokojach 2-os.
  • wyżywienie: (5 x śniadanie i 5 x obiadokolacja, poczęstunek śniadaniowy w dniu wyjazdu)
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie NNW, BP, KL (bez chorób przewlekłych)

Cena nie obejmuje:

  • kosztów realizacji programu (bilety wstępu, usługi lokalnych przewodników, system Tour Guide, parkingi) – 100zł - płatne obligatoryjnie na miejscu, nie podlega rozliczeniu
  • napoi do obiadokolacji
  • wydatków własnych

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 300 zł

Uwaga: Limit bagażowy w autokarze – bagaż podstawowy 15kg/os. + bagaż podręczny 5kg/os.

UWAGA!!! WYMAGANY PASZPORT (ważny conajmniej 6 miesięcy licząc od dnia 30.07.2018)

Galeria zdjęć