Pn.-Pt.: 9:00 - 17:00

napisz do nas

ATS Express
zadzwoń do nas ATS Express
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Nazwa wycieczki
Województwo
Kraj
Wycieczka
Szukaj ofert
Kierunek podróży
Ilość dni
Wyjazd od
Powrót przed
Kalendarz

BKW WERONA 2021

JONAS KAUFMANN GALA wokół Jeziora Garda

Termin:14 - 19.08.2021
Cena:3990 zł

OFERTA DO DRUKU W PDF - KLIKNIJ

PROGRAM:

Dzień 1 - Sobota - 14.08.2021     Gdańsk - Bergamo - Garda
Zbiórka uczestników o godz. 13:30 na lotnisku w Gdańsku (meetingpoint). Check in, wylot samolotu linii Ryanair o godz. 15:20 do Bergamo. Przejazd autokarem do hotelu położonego nad brzegiem jeziora Garda. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2 - Niedziela - 15.08.2021     Jezioro Garda - Malcesine - Riva del Garda - Canale Di Tenno
Śniadanie. W dniu dzisiejszym zwiedzimy północny brzeg największego jeziora we Włoszech - Jeziora Garda z jego śródziemnomorskim klimatem. Przejazd do miejscowości Malcesine leżącej u podnóża góry Monte Baldo o wysokości 2000 m. n.p.m. Jest to najwyższe wzniesienie nad jeziorem Garda. Przejazd kolejką linową na wysokość 1800 m. n.p.m., skąd rozlega się najpiękniejszy widok na jezioro, góry i okoliczne miejscowości. Po powrocie zwiedzanie Malcesiny z jej Castello Scaligieri, który znajduje się na krawędzi Starego Miasta. Zobaczymy Palazzo dei Capitani i barokowy kościół Santo Stefani. Czas wolny na kawę. Następnie przejazd do Riva del Garda. Zobaczymy zamek, Palazzo Pretoria i dwa kościoły: Inviolate i Santa Maria Assunta. Oprócz tego spacer wąskimi uliczkami starego miasta z jego placami i arkadami. Przejazd do ostatniego celu dzisiejszego dnia. Canale di Tenno – to jedna z najpiękniejszych średniowiecznych osad miejskich we Włoszech z roku 1211, znajduje się w okolicy Tenno. Miejscowość położona jest 600 m. n.p.m, z punktu widokowego można dostrzec początek jeziora Garda. Po II wojnie światowej miejscowość została częściowo opuszczona. Jednak urok tej niesamowitej osady przyciągnął uwagę włoskich artystów i turystów zagranicznych, którzy wykupili opuszczone domy. Obecnie zamieszkuje tam około 50 osób. Późnym popołudniem powrót do Hotelu, obiadokolacja, nocleg
Dzień 3 - Poniedziałek - 16.08.2021     Werona - Opera
Po śniadaniu czas wolny w hotelu lub spacer do Torri del Benaco oddalonego od hotelu o niespełna 2 km. Przejazd do Werony - zwiedzanie miasta z przewodnikiem, obiad w jednej z restauracji i czas wolny. Ok. godz. 19:30 spotkanie przed operą w Weronie. Zobaczymy występ galowy wspaniałego tenora Jonas'a Kaufmann'a. Po koncercie powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 4 - Wtorek - 17.08.2021     Bardolino - Lazize
Po śniadaniu czas wolny. Ok. godz. 11:00 przejazd na południe Jeziora Garda, gdzie znajduje się wiele miejscowości kryjących wspaniałe atrakcje, takie jak np. Muzeum Wina „Museo del Vino" w miejscowości Bardolino. Zwiedzimy ten kompleks winiarski oraz skosztujemy tam wspaniałego, miejscowego trunku. Następnie udamy się na spacer z przewodnikiem po Bardolino z czasem wolnym. Po południu przejedziemy do Lazize, które jest niewielką miejscowością turystyczną, otoczoną murami obronnymi pochodzącymi z XIV wieku. Miejscowość dzięki portowi, który znajduje się między jej zabudowaniami zyskała sobie miano Wenecji nad Gardą. To tutaj, w wąskich uliczkach prowadzących do centralnego placu – Piazza V. Emanuele, gdzie znajdują się restauracje, puby, pizzerie, sklepiki z pamiątkami oblegane przez turystów aż do północy. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5 - Środa - 18.08.2021     Garda - Isola del Garda - Salo - Brescia
Śniadanie, wykwaterowanie. Rejs statkiem na wysepkę „Isola del Garda", zwiedzanie ogrodówi kilku pomieszczeń wspaniałego pałacu pod przewodnictwem właścicielki wyspy. Dalszy rejs do Salo, które jest jednym z dwóch największych miast na zachodnim brzegu jeziora Garda, malowniczo położone u stóp wzgórza Monte San Bartolomeo z blisko kilometrowej długości wspaniałą promenadą. Mimo, że historyczne centrum Salo ciągnie się wzdłuż jeziora, to jego symboliczny środek wyznacza plac Piazza della Vittoria. Następnie udamy się na degustację lokalnych produktów do jednej z okolicznych miejscowości. Przejazd do hotelu w mieście Brescia.
Dzień 6 - Czwartek - 19.08.2021     Brescia - Bergamo - Gdańsk
Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie Bresci z przewodnikiem, następnie transfer na lotnisko w Bergamo. Odprawa biletowo-bagażowa, wylot samolotu linii Ryanair o godz. 16:30 Przylot do Gdańska o godz. 18:30. Zakończenie wycieczki.

Cena zawiera:

 • przelot samolotem: Gdańsk - Bergamo - Gdańsk (bagaż podręczny do 10kg, wymiary: 40cm x 20cm x 25cm)
 • transport autokarem **** ( odstęp między siedzeniami min. 78 cm.)
 • 4 noclegi w Hotelu Internazionale**** w miejscowości Torri del Benaco (pokoje 2 osobowe)
 • 1 nocleg w Hotelu Master**** w Bresci (pokoje 2 osobowe)wyżywienie: 5 śniadań, 3 obiadokolacje w hotelu, 1 obiadokolacja w formie degustacji lokalnych produktów, 1 obiadokolacja w restauracji w Weronie,
 • prelekcje Jerzego Snakowskiego
 • opiekę pilota - ATS Service
 • ubezpieczenie KL (bez chorób przewlekłych), NNW i bagaż
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji (powody rezygnacji są ściśle określone przez towarzystwo ubezpieczeniowe)
 • składka TFG i TFP 20 zł 

Cena nie zawiera:

 • kosztów realizacji programu (bilety wstępu, usługi lokalnych przewodników, rejsy po j. Garda, system słuchawkowy Tour Guide, parkingi) - 100 euro - płatne obligatoryjnie na miejscu, nie podlega rozliczeniu
 • biletu wstępu na koncert w Arena Di Verona w dniu 28.06.2020 r.
 • napoi do posiłków

UWAGA - BARDZO WAŻNA INFORMACJA!!!

PODCZAS DOKONYWANIA REZERWACJI WYCIECZKI NALEŻY WYBRAĆ MIEJSCA NA KONCERT J. KAUFMANNA.
PONIŻEJ PODAJEMY JAKIE ZAREZERWOWALIŚMY SEKTORY I W JAKICH CENACH:
SEKTOR „ROSSINI" – 360 zł – 10 sztuk
SEKTOR „PUCCINI" – 480 zł – 15 sztuk
SEKTOR „VERDI" – 600 zł – 10 sztuk
SEKTOR „POLTRONA" – 700 zł – 5 sztuk

UWAGA! Możliwy jest lot z lotniska Warszawa Okęcie: (dopłata: 150zł za osobę)

Wylot samolotem linii Wizzair o godz. 11:50
Powrót z lotniska w Bergamo samolotem linii Wizzair o godz. 14:30
Osoby lecące z Warszawy spotykają się z grupa na lotnisku w Bergamo ok. godz. 17:30

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 800 zł

Dopłata do bagażu w samolocie:
- ok. 140 zł - "duży" bagaż podręczny do 10 kg (wymiary: 55cm x 40cm x 20cm)
- ok. 280 zł - bagaż rejestrowany do 20 kg (wymiary: 149cm x 119cm x 171cm)

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia obejmującego choroby przewlekłe do Kosztów Rezygnacji w wycieczki w kwocie 120 zł.

Uwaga: Limit bagażowy w autokarze – bagaż podstawowy 15kg/os. + bagaż podręczny 5kg/os.

 

Galeria zdjęć
Katalog online
Katalog Letni
Odwiedziny:28471
© Wszystkie prawa zastrzeżone | Seo by ComWeb